Sozialen Medien

#Kerem Bürsin’e Emre Kınay’dan büyük teklif! #SosyalMedya #Tv #BB

Kerem Bürsin’e Emre Kınay’dan büyük teklif!

BuradaBiliyorum.Com /Detay – Duru Tiyatro’nun sahibi ünlü oyuncu Emre Kınay ile Kerem Bürsin bir araya geldi. Kınay’ın doğum günü kutlamasına katılan isimlerden birisi de Kerem Bürsin oldu.

Kınay, “Kerem’e 5 yıldır söylüyorum tiyatro yap diye” şeklinde konuştu. Bürsin, kökeninin tiyatro olduğunun altını çizdi ve “14 yaşımdan beri tiyatro yapıyorum” dedi. Amerika’da tiyatro yaptığını anlatan Kerem Bürsin, müzikallerde ve oyunlarda yer aldığını anlattı.

Oyuncu, “Bence burada zor oluyor, eğer bir dizi yapıyorsan. Elbette çok isterim ama o da bir mesai” açıklamasını yaptı. Tiyatro ve diziyi aynı dönemde yapmanın zorluğuna değinen Bürsin, Aynen Aynen’deki rol arkadaşı Nilperi Şahinkaya’yı örnek göstererek bunun zorluğuna da değindi.

  #Kara Para Aşk’tan Hekimoğlu’na Damla Colbay ne kadar şanslı farkında mısınız? #SosyalMedya #Tv #BB

Aynen Aynen dizisinde çok eğlendiklerini ve Şahinkaya ile oynamanın da keyif olduğunu ifade eden oyuncu, “Onunla oynamak büyük bir keyif.Burada özgür olduğumuz bir şekilde istediğimizi yapabiliyoruz” açıklamasıyla dikkat çekti. Aynen Aynen dizisinde küfür, argo ve cinsellik konusunda televizyonda yayınlanmayacak diyalogları bulabilirsiniz. Aynen Aynen, BluTV’de yayınlanıyor.

Videodan detayları izleyebilirsiniz:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"