Sozialen Medien

#Kural Dışı Ön Gösterimi 11 Mart’ta Başka Çarşamba’da #SosyalMedya #Tv #BB

Kural Dışı Ön Gösterimi 11 Mart’ta Başka Çarşamba’da


Intouchables ile tanınan Éric Toledano ve Olivier Nakache’nin yazıp yönettiği, Vincent Cassel ve Reda Kateb’in başrollerini üstlendiği Kural Dışı, vizyon tarihinden önce, 11 Mart’ta Başka Çarşamba’da gösterilecek.

Sinemaseverler tarafından beğeniyle karşılanan 2011 yapımı Can Dostum – Intouchables ile adlarından söz ettiren Éric Toledano ve Olivier Nakache‘nin birlikte yazıp yönettiği Kural Dışı – Hors normes, vizyon tarihinden önce, 11 Mart’ta Başka Çarşamba‘da gösterilecek.

Dünya prömiyerini 72. Cannes Film Festivali’nin kapanış film olarak yapan Kural Dışı, festivalde beğeniyle karşılanırken, Fransa’nın Oscar ödülleri olarak bilinen 45. César Ödülleri’nde de en çok adaylık alan filmlerden biri oldu. Film, aralarında En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Senaryo ve En İyi Erkek Oyuncu kategorilerinin de bulunduğu sekiz dalda dokuz adaylık kazandı.

  #The Walking Dead drückt sich vor dem großen Negan-Konflikt: Die Atempause ist trotzdem fantastisch

Vincent Cassel ve Reda Kateb‘in başrollerini üstlendiği film, günümüzün sorunlarına değinen toplumsal bir komedi. Cannes Film Festivali Direktörü Thierry Frémaux’nun tanımlamasıyla Kural Dışı; şehirlerden, sokaklardan, alışveriş merkezlerinden bahsediyor ve gençleri, onların müziğini, onların hayata karşı olan tutkusunu ve dünyayı sorgulamalarını resmediyor.

45. César Ödülleri’nde 9 Adaylık Kazanan Kural Dışı, 11 Mart’ta Başka Çarşamba’da!

Gerçek hayatta yaşanan olayları beyazperdeye taşıyan film; farklı dinlere inanmalarına rağmen 20 yıl önce otizmli çocuklara yardım etmek için bir araya gelen Stephane Benhamou ve Daoud Tatou’nun hikâyesini anlatıyor. Intouchables’da olduğu bu filmde de halkın arasından gelen sağlık çalışanları ve gönüllüler hikâyenin merkezinde yer alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Vincent Cassel ve Reda Kateb’e Hélène Vincent, Bryan Mialoundama, Alban Ivanov, Benjamin Lesieur ve Aloïse Sauvage eşlik ediyor.

  #Nach „Suicide Squad 2“: James Gunn deutet weiteren DC-Film mit Harley Quinn an

Kural Dışı’nın Başka Çarşamba seans ve salon bilgileri:

Altunizade Capitol Spectrum – 21:40

Beyoğlu Sineması – 19:00

Boğaziçi Üniversitesi SineBU – 19:00

Caddebostan C.Maximum (CKM Budak) CGV Arthouse Salonu – 18:25

Etiler Akmerkez Cinema Pink – 21:15

Kadıköy Sineması – 20:45

Nişantaşı C.Maximum (City’s) CGV Arthouse Salonu – 19:00

Adana Cinens (ParkAdana) – 18:30

Ankara Büyülü Fener Kızılay – 18:50

İzmir Karaca Sineması – 20:30

Gaziantep C.Maximum (Forum Gaziantep) – 19:00

Konya C.Maximum (Kent Plaza) – 19:20

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"