Sozialen Medien

#Kuruluş Osman dizisinde bir sahne heyecanı artırdı! #SosyalMedya #Tv #BB

Kuruluş Osman dizisinde bir sahne heyecanı artırdı!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – atv ekranında Çarşamba akşamları yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin 13. yeni bölümünde bomba gibi olaylar yaşanacak. Osman’ın her yanı ihanet dolu, her taraftan saldırı alıyor.

Moğol komutanı Balgay’ın nereden ne zaman çıkacağı, fitnenin onu nerede bulacağı belli değil. Alpler, Moğol askerlerine saldırıyor ama işler beklendiği gibi gitmeyecek.

Söğüt’te işler fena halde karıştı ama Osman’ın Alp’lerine yenileri katılıyor. Savaş çok yakın ve tüm bu şartlara rağmen Alpler ne yapacak merak ediliyor. Bir de Osman’a tuzak kuruluyor. İşte o tuzağın sonunda Osman’a ne olacak bu da merak ediliyor.

Dizinin yeni fragmanında Osman’ın omzuna dokunan bir el var. Birçok izleyici bu elin Ertuğrul Bey’e ait olmasını istiyor ama bunlar sadece temenni gibi duruyor. Kuruluş Osman dizisinin 13.bölümünden 2. fragmanı videoda izleyebilirsiniz.

  #Maria ile Mustafa 5. Bölüm

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"