Sozialen Medien

La Casa de Papel 4. Sezon: Çıkış tarihi, konusu ve oyuncu kadrosu

La Casa de Papel dizisinin dördüncü sezonu ne zaman yayınlanacak? Dizinin yeni sezonunun konusu ne?

Ülkemizde yüksek sayıda izleyici kitlesine sahip La Casa de Papel dizisi, üçüncü sezonunun yayınlanmasının ardından çok geçmeden yeni sezonuyla geri dönecek. Netflix, dün yaptığı paylaşımla La Casa de Papel dizisinin dördüncü sezonunun 3 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacağını duyurdu.

Dizinin üçüncü sezonu 19 Temmuz 2019 tarihinde yayınlandı

Dizinin dördüncü sezon onayı henüz üçüncü sezon yayınlanmadan önce gelmişti. Dizinin yaratıcısı Álex Pina’nın yoğun takvimi nedeniyle devam haberinin bu kadar erken gelmesi beklenmiyordu. Netflix ile özel bir anlaşma imzalayan Pina, önümüzdeki yıllarda bu platforma özel birden fazla yeni yapımla seyirci karşısına çıkacak.

La Casa de Papel, global ismiyle Money Heist, Netflix bünyesine katılmasının ardından dünya çapında beklenmedik bir popülarite yakaladı. Dizinin ilk iki sezonu İspanyol Antenna 3 kanalında yayınlanmıştı. Dizi, üçüncü sezonuyla birlikte Netflix Original yapımları arasına girdi. La Casa de Papel‘in üçüncü sezonu 19 Temmuz 2019 tarihinde Netflix’te yayınlanmıştı. Dizinin üçüncü sezonunun izlenme sayıları ise Netflix açısından büyük bir başarı olarak yerini aldı. La Casa de Papel‘in üçüncü sezonu dünya genelinde 34 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

La Casa de Papel 4. sezon konusu ne?

La Casa de Papel dizisinin üçüncü sezonu, ekibin çok daha büyük bir soygun için tekrar bir araya gelişini konu aldı. Şimdiye kadar gerçekleştirilen en büyük bu soygun ise içlerinden birini kurtarmak için gerçekleşti. Dizinin sonu ise gidişatı hareketlendirerek, savaş kartlarının çekilmesine neden oldu.

Nairobi karakterine dördüncü sezon tanıtımında da yer verildi

Profesör’ün Raquel’in ölmüş olduğuna inanmasıyla gelişen olaylar, İspanya Bankası’nın RPG füzelerine hedef olmasına yol açtı. Son durumlara bakılacak olursa Nairobi karakterine isabet eden kurşun ve Profesör’ün planının yeni isimlerle birlikte havada kalmasıyla ekibin işi hiç olmadığı kadar zor olacak. Netflix’in dördüncü sezon için karakterlerle birlikte yaptığı duyuruda yaşayıp yaşamayacağı belirsiz olan Nairobi karakterine de yer verildi.

Dizinin dördüncü sezonunda ana ekibin tümünün yer alması bekleniyor. Dördüncü sezonla birlikte diziye katılacak yeni isimler ise henüz belli değil.

La Casa de Papel 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix, dün yaptığı duyuruyla La Casa de Papel dizisinin dördüncü sezonunun 3 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacağını açıkladı.


Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"