Sozialen Medien

#Linç kampanyasına maruz kalan Aslı Bekiroğlu’nun son halleri ne anlatıyor? #SosyalMedya #Tv #BB

Linç kampanyasına maruz kalan Aslı Bekiroğlu’nun son halleri ne anlatıyor?

BuradaBiliyorum.Com/ Detay – Aslı Bekiroğlu kötü günleri geride bıraktı! Jet Sosyete’de Melike karakterinin ardından yaz aylarında başlayan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakteri ile ekranlara dönüş yapan ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz ay sevgilisi Can Koçkan ile özel görüntülerinin internete sızdırılması ile büyük hayal kırıklığı ve bunalım yaşamıştı.

Oyuncu, özel görüntülerini sosyal medyada yayan ve kendisine çeşitli hakeretlerde bulunan kişiler hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Bekiroğlu, yaşadığı bu bunalımlı dönemde büyük de destek gördüm. Hem yakın çevresinden hem meslektaşlarından hem de vatandaşlardan destek alarak bu dönemi atlatan Bekiroğlu, basın kuruluşlarının dikkatli tutumu ile de sosyal medyada yayılsa da internet ortamında sınırlı şekilde bu özel pozları nedeniyle zorlu bir dönemi hızlı bir şekilde atlattı.

  #Fantasy-Nachschub und abgedrehter Jackass-Ersatz auf Netflix: Alle 66 neuen Filme und Serien der Woche

Oyuncu, son dönemde sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda yaşadığı bu linç kampanyasının etkilerinden sıyrılmış ve eski moralli hallerine döndüğünü de anlatan gülümseyen fotoğrafları ile dikkatleri çekiyor.

Ancak o dönemde paylaşımlarını yoruma kapatan oyuncu, bu tavrını da hala sürdürüyor. Aslı Bekiroğlu, yeniden ne zaman ekranlara dönecek hayranları merak içinde.

Oyuncunun, yeniden setlere dönmesini dört gözle bekleyen takipçileri, 2020 yılında mutlaka bir dizide görmek istediklerini belirten yorumlarla sosyal medyada oyuncuya çağrıda bulunuyor.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"