Technologie

#LinkedIn Hikayeler Özelliği Kullanıma Sunuldu

LinkedIn Hikayeler Özelliği Kullanıma Sunuldu

LinkedIn için bir süredir gündemde olan Hikayeler özelliği nihayet kullanıma sunuldu.

Snapchat ile başlayan, sonrasındaysa Instagram ve Facebook platformlarında karşımıza çıkan Hikayeler özelliği, şimdi de iş dünyasının Facebook’u olarak gösterilen LinkedIn için kullanıma sunuldu. Kısa bir süre önce kullanıma sunulan LinkedIn Hikayeler özelliği sayesinde kullanıcılar tıpkı Instagram ve Snapchat‘te olduğu gibi 24 boyunca geçerli olan hikayeler paylaşabilecekler.

Kademeli olarak kullanıma sunulan bu özelliğin şimdilik Kanada, ABD ve diğer bazı ülkelerde erişme açıldığını görmekteyiz. Bu özelliğin ise daha önceden Instagram ve Snapchat ile karşımıza çıkan hikayeler konseptini temel aldığına da belirtmekte yarar var.

Linkedin Hikayeler özelliği
Linkedin Hikayeler özelliği

Diğer platformlarda olduğu gibi 24 saat boyunca geçerli olacağı ifade edilen bu hikayeler sayesinde de kullanıcıların birbirleriyle olan etkileşiminin artırılması hedefleniyor.

Halihazırda test aşamasında olan özelliğin tüm bölgelerde tam olarak ne zaman sunulacağı bilinmiyor. Ancak bahsi geçen özelliğin bazı pilot bölgelerde kullanıma sunulduğunu göz önünde bulunduracak olursak, söz konusu Hikayeler özelliğinin yakın zaman içerisinde diğer ülkelerde de kullanıma sunulacağını tahmin etmekteyiz.

Forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"