Allgemeines

#Manchester City CAS’a İtiraz Etti #SosyalMedya #Tv #BB

Manchester City CAS’a İtiraz Etti

Manchester City’nin almış olduğu 30 milyon Euro para ve 2 yıl Avrupa müsabakalarından men cezası sebebiyle CAS’a başvuruda bulundu. Financial Fair Play kurallarını ihlal edip sahte sponsorluk gelirleri göstermekle suçlanıp cezalandırılmıştı.

Manchester City Yönetim Kurulu Başkanı Ferran Soriano bu UEFA’nın vermiş olduğu cezalara itiraz etti. İlk olarak Alman basınında yer alınan haberler gösterilerek başlayan inceleme sonucunda ceza alan City yönetimi, alınan kararların önceden tasarlanmış olduğunu iddia etmişti. Manchester City, bu sezon temmuz ayında yapılacak Avrupa kupaları ön kayıt süresi öncesinde yeni bir geçici karar ile kayıt yaptırmayı talep ediyor.

Manchester City hem Avrupa müsabakalarında oynamak hem de 30 milyon Euro para cezasından kurtulmak için CAS’a başvurusunu yaptı.

“ width=“147″>“ width=“147″>  “ width=“147″>

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"