Marvel’dan Hawkeye İçin Yeni Aday

Süper kahraman dünyasını zengin sinematografik içerikler ve devam serileriyle sevenleri ile buluşturan Marvel’ın Avangers: Endgame filmi ile seriye son noktayı koyması, süper kahraman film tutkunlarını kızdırmıştı. Gişede milyar dolarlık başarılar yakalarken bu alanda reklam dünyasına da zengin bir ürün çeşitliliği sunan Marvel firması, eleştirilerle alakalı henüz sessizliğini bozmuş değil. Avengers: Endgame filmi ile seriye son verilmesinin ardından sözleşmesi de biten oyuncuların akıbeti ile alakalı sosyal medya ve fan sayfaları başta olmak üzere birçok forum sitesinde tartışmaların odağı hâline gelen süper kahraman serileri için birçok sıra dışı teori ortaya atılmıştı. Hawkeye ise bunlardan biriydi. Marvel’ın eleştiri oklarının hedefi hâline gelmesine neden olan son hamlesinin ardından hayranları sevindiren ilk haber Disney Plus servisinden geldi. Marvel serisinde Hawkeye karakterini canlandıran Jeremy Renner, Disney Plus’ta yayınlanması planlanan dizi serisinde yer alacak.
  #Hawkeye’ın, Avengers: Endgame’deki Dövmeleri Ronin’e Dönüşüyor!

Seriyle ve süper kahramanlarla alakalı teori ve eleştiriler gündemdeki sıcaklığını korurken konuyla alakalı asıl bombayı ise yine tartışmaların odağında yer alan Marvel hayranları patlattı. Ortaya atılan yeni iddialar ise kafa karıştırır nitelikte. Hawkeye kahramanını canlandıracak olan yeni ismin daha önce benzer yapımlarda rol alan Hailee Steinfield olacağı konuşuluyor. Konuyla alakalı olarak Marvel yetkililerinden henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Fakat forum siteleri ve filmle alakalı haberlerin paylaşıldığı, tartışıldığı birçok sayfada, iddialar hararetli tartışmalara yol açmış durumda. Öte yandan yine Disney Plus platformunda yayınlanacak olan yapımda Kate Bishop karakterine de hayat vereceği konuşulan Steinfield kanadından da iddialarla alakalı bir açıklama gelmiş değil.

  #Aynanın Söylediklerine Kulak Ver: PERSONA #SosyalMedya #Tv #BB

Marvel’dan Hawkeye İçin Yeni Aday -Geekrobats

Marvel, Marvel’ın süper kahraman dünyası ve Disney Plus’ın merkezinde olduğu iddialar, önümüzdeki günlerde yeni yapımların ve seri filmlerin paylaşılacağı iddialarını ise iyiden iyiye kuvvetlendirmiş durumda. Hatırlayalım: Avengers: Endgame filmi henüz vizyondayken ortaya atılan yeni bir süper kahraman serisinin çekimlerine başlandığı konuşulmuş, iddialarla ilgili sessizliğini bozan Marvel yetkilileri, iddiaları yalanlamamıştı. Tüm bu olanlarından ardından Disney Plus’ta yer alacak yapım için düşünülen isimlerin ortak bir yapımda buluşup buluşmayacağı ise şimdilik sır gibi saklanıyor. Bakalım ilerleyen günlerde süper kahramanların dünyası ile alakalı ne gibi gelişmeler olacak?

Daha fazla güncel haberler için takipte kalın.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .