Sozialen Medien

#Masum 54.Bölüm Fragmanı ve Özeti #SosyalMedya #Tv #BB

Inhaltsverzeichnis

Masum 54.Bölüm Fragmanı ve Özeti

  • Konu içerisindekiler
  • FRAGMAN
  • YORUMLAR
Masum 54.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masum dizisinin yeni bölümü 15 Mayıs Cuma günü saat 16.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masum bu hafta yayınlanacak mı?

Kaynak: http://fragmanlar.im/koe5v

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

  #Masum 29.Bölüm Fragmanı ve Özeti #SosyalMedya #Tv #BB

Kinjal ve Daval’in düğünü gerçekleşir. Kokila ona maddi yardımda bulunmayacağını söyleyince Urmila bozulur. Yeni hayatında Kinjal’i neler bekliyor?

Ahem ve Gopi Kinjal’i bulup düğüne geri getirir. Çaresiz kalan Kinjal Daval ile evlenir. Kokila kızını evden gönderirken kendisine maddi yardım yapmayacağını, yeni ailesinin yaşam şartlarına alışması gerektiğini söyler. Kinjal Daval’ın evine gittiğinde büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Daval Kinjal’in ağladığını görünce ne yapacağını şaşırır.Yeni hayatında Kinjal’i neler bekliyor?

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"