Allgemeines

#Merkür Retrosundan Dolunaya: 9 – 15 Mart Haftalık Burç Yorumları #SosyalMedya #Tv #BB

Merkür Retrosundan Dolunaya: 9 – 15 Mart Haftalık Burç Yorumları

Oldukça zor bir dönemi nihayet geride bırakıyoruz. Hayatımızdaki birçok konunun netlikten uzaklaştığı, kafamızın sık sık karıştığı, iletişim problemleri yaşadığımız ve neredeyse hiçbir şey için motivasyon bulamadığımız Merkür retrosu dönemi 10 Mart’tan itibaren son buluyor. 22 günlük süreç hepimize düşünme ve harekete geçmek istediğimiz konuları irdeleme fırsatı verdi. Bu haftanın bir diğer gündem maddesi ise 9 Mart’ta gerçekleşecek olan Süper Ay Tutulması. Bu tutulma özellikle kesinlik kazanmamış konularda aklımızın daha fazla karışmasına neden olabilir. Sonuç olarak haftanın ilk iki günü oldukça zorlu geçse de sonrasında her şey daha kolay hale gelecek diyebiliriz. Lafı daha fazla uzatmadan 9 – 15 Mart haftalık burç yorumları ve Dolunay etkilerine birlikte bakalım…

1. Koç (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

9 mart haftalık burç yorumları
İllüstrasyon: Jaclyn CarisUzun bir süredir kendilerini adeta bekleme moduna alan Koç burçları harekete geçmek için hazır olmalılar. Bahar kapıya dayanmışken Koç burçlarının dönemi de yaklaşıyor. Bu da koç burçları için şanslı bir dönemin yaklaştığını gösteriyor. Diğer yandan pazartesi günü gerçekleşecek Dolunay, Koç burçlarını sağlık konularında etkiliyor. Koç burçları bu süreçte spora yeniden başlamak isteyebilir, kişisel bakımlarına önem verip kendilerini şımartabilirler.

Merkür retrosu sona ererken hedeflerine ulaşmak için de bazı fırsatlar yakalayabilirler. Diğer yandan hala geçmişiyle mücadele eden Koç burçları varsa, bu retro bitişini hayatlarında yeni bir başlangıç olarak görmeliler. İlerlemenin tek yolunun geriye bakmamak olduğunu fark ederlerse hayatlarındaki güzel gelişmelerin keyfini çıkarabilirler.

  #Ebay erwägt Kryptowährungen wie Bitcoin als Zahlungsmittel


2. Boğa (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

 mart haftalık burç yorumları
İllüstrasyon: Jaclyn Caris9 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay’la birlikte kısa süreliğine de olsa spot ışıklarının altında boğa burçları olacak. Tüm dikkatleri üzerine toplayan Boğa burçları, son 6 aydır sönük olduklarını ve insanların dikkatini çekemediklerini düşünmüş olabilirler. Ancak Dolunay etkisiyle ışıltılarının farkına varacaklar ve elbette özgüvenleri geri gelecek. Ancak tüm dikkatleri üzerlerine toplarken bunu nasıl yaptıklarına da dikkat etmeliler. Şöhretin iyisi kötüsü olmaz fikri sonradan üzülmelerine neden olabilir.

Diğer yandan Dolunay, aşk hayatlarında kritik bir süreçte olan Boğa burçları için büyük dönemeçleri beraberinde getirebilir. Yalnız Boğa burçları uzun zamandır akıllarından çıkaramadıkları biriyle ilk adımı atabilir, ilişkisinin başlarında olan Boğa burçları ise karşılarındaki kişiye bu konuda ne kadar ciddi olduklarını söylemek isteyebilir. Merkür gerilemesinin sona ermesi ise özellikle iş hayatlarında yaşadıkları ve açıklamakta zorlandıkları aksaklıkların son bulmasını sağlayacaktır.

3. İkizler (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

 mart haftalık burç yorumları
İllüstrasyon: Jaclyn Carisİkizler burçları Dolunay’ın etkisiyle birlikte evlerine ve yaşamlarına dönüyorlar. İkizler burçları kendi içlerinde adeta bir tamamlanma döngüsüne giriyorlar. Bu nedenle hayatlarında bir değişiklik yapmak istiyorlarsa önümüzdeki iki hafta boyunca önemli değişimlerin yaşanacağını söyleyebiliriz. Değişim başlamadan detayları gözden geçirmekte fayda var. Bu dönemde saplantılı ve detaycı yanları ortaya çıkabilir. Olumsuzluklara değil, her şey bittiğinde yaşanacak olumlu gelişmelere odaklanmalılar.

Merkür retrosunun sona ermesi ise motivasyonlarını büyük oranda artıracak. Özellikle profesyonel yaşamlarında son üç haftadır ters giden ve sorun yaratan ne varsa normale dönüyor diyebiliriz. Bir süre yaşanan karmaşayı düzeltmek için uğraşmaları gerekse de artık olumsuz etkilerin ortadan kalkıyor. Bu motivasyonla birlikte birkaç hafta önce rafa kaldırdıkları hedefleri tekrar masaya yatırma zamanı.

  #Bundesliga: Zwei DAZN-Partien diesen Spieltag – mit Bayern und Leipzig

4. Yengeç (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

 mart haftalık burç yorumları
İllüstrasyon: Jaclyn CarisYengeç burçları için 9 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay eğlence ve sosyal yaşamı da beraberinde getirecek diyebiliriz. Ani gelişen planlar ve kalabalık ortamlar Yengeç burçlarının gündeminde olacak. Son 6 aydır iletişim kurmakta zorlandıkları ya da bir türlü yakınlaşamadıkları insanlarla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirler. Özellikle pazartesi akşamı sosyal medya ve internetle ilgili konular öncelikleri olabilir ve önem taşıyabilir.

Merkür retrosunun sona ermesi uzun zamandır erteledikleri bir ilişkinin başlangıç sinyallerini verebilir. Diğer yandan son haftalarda yaşadıkları gecikmeler ve aksilikler son buluyor. Bu nedenle hayatlarının her alanında hız kazanmaya başlayabilirler. Şu anda önlerindeki tek engelin kendi inançları ve sınırları olduğunu unutmamalılar.


5. Aslan (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

 mart haftalık burç yorumları
İllüstrasyon: Jaclyn CarisBu haftanın Aslan burçları için bolluk ve bereketi temsil ettiğini söyleyebiliriz. Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay’la birlikte para ve güven konularında hareketlenmeler yaşanabilir. Özellikle 6 ay önce kurgulamaya başladıkları fikirler ve hayaller, yaptıkları stratejiler için destekleyici rüzgarlar esecek. Ancak bu süreçte hayalini kurdukları şeye, hedeflerine inanmaları büyük önem taşıyor.

Yeni bir iş arayan Aslan burçları günümüzde yalnızca niteliklerin ve yeteneklerin önemli olmadığını, kendilerini bir marka gibi düşünmeleri ve kendilerini olabildiğince yüceltmeleri gerektiğini anlamalılar. Bu nedenle özellikle dijital ortamda kendilerini olabildiğince etkileyici göstermeleri önemli. Merkür retrosunun sona ermesi ise romantik ve erotik evlerini etkiliyor. Bu da özellikle ilişkilerinde dalgalanmalara hatta tsunamilere sebep olabilir. Bu süreçte oldukça baştan çıkarıcı görülebilir, niyetlerini oldukça açık bir şekilde belli etmekten çekinmeyebilirler. İstedikleri tek şey güvenebilecekleri bitiyle birlikte olmak.

6. Başak (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

 mart haftalık burç yorumları
İllüstrasyon: Jaclyn CarisSon 6 aydır adeta sahne arkasına geçip gözlerden uzak yaşamaya çalışan ve iç dünyasına dönen Başak burçları Dolunay’la birlikte saklandıkları yerlerden çıkıp parıldamaya hazırlanıyorlar. Özellikle yaptıkları işi göze sokmayı sevmeyen Başak burçları emekleriyle gurur duyabilir ve emeklerini olabildiğinde sesli bir şekilde dile getirmek isteyebilirler. Her ne kadar göz önünde olmayı sevmeseler de adil bir düzen açısından bazen yaptıkları şeyleri sahiplenmeleri gerekebilir.

  #Jack Ma im Fadenkreuz: Geht es Alibaba jetzt an den Kragen?

Başak burçları bu haftanın mutluluklarına odaklanmak için doğru bir hafta olduğunu unutmamalılar. Bu nedenler mükemmelliyetçi yanlarını bir kenara bırakıp tadını çıkarmalılar. Merkür retrosunun sona ermesi ise son birkaç haftadır oluşan iletişim problemlerini çözmek için mükemmel bir fırsat olacaktır. Ancak bu defa sevdikleri kişilerle konuşurken daha derin olmayı ve duyguları ön planda tutmayı unutmamalılar. İlişkilerini bitirmeye hazırlandıkları biri olabilir, ancak bunun kararını vermek için doğru zamanın geldiğini söyleyebiliriz.

7. Terazi (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

 mart haftalık burç yorumları
İllüstrasyon: Jaclyn Caris9 Mart’ta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, Terazi burçları için iyileşme dönemini beraberinde getiriyor. Terazi burçları özellikle önümüzdeki 2 hafta boyunca geçmişte yaşadıkları her şeyi arkalarında bırakmaya ve affetmeye karar verebilirler. Özellikle yakın çevrelerinden biriyle ilişkilerini kesmeye karar verebilirler. Sosyal ilişkilerini kesme konusunda iyi olmayan Terazi burçları, üst üste hayal kırıklığına uğradıkları ve kendilerini çok zorlayan insanları gözlerini bile kırpmadan hayatlarından çıkarmak isteyebilirler. Diğer yandan son bir şans vermek isterlerse ciddiyetlerini belli etmeli ve ne yapacaklarını izlemeliler. Yapmaları gereken tek şey duygularını açık bir şekilde ifade edip kararlılıklarını korumak.

3 haftadır devam eden Merkür retrosunun etkisiyle yaptıkları büyük planların aksadığını ya da fiziksel olarak problemler yaşadıklarını gören Terazi burçları artık rahat bir nefes alabilir. Salı günü sona eren Merkür retrosunun ardından özellikle aşk hayatlarında olumlu etkiler söz konusu olabilir. Ne istedikleri konusunda çok daha net ve kararlı olabilirler. Ancak ilişkilerine iyileşmek için süre tanımalı ve hiçbir şey için acele etmemeliler.

8. Akrep (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

 mart haftalık burç yorumları
İllüstrasyon: Jaclyn CarisAkrep burçları için oldukça sosyal bir dönem başlıyor diyebiliriz. Başak burcunda gerçekleşen Dolunay’ın etkisiyle oldukça popüler kişiler haline gelebilirler. Diğer yandan takım çalışmasına daha fazla önem vermeli ve takım arkadaşlarıyla iletişim kurup onlardan yardım istemekten çekinmemeliler. Yardım isteme konusunda ön yargıları olan Akrep burçları bu tabularını aşmalılar.

  #Australian Open starten – zusätzliche HD-Optionskanäle exklusiv bei Sky

Geçtiğimiz haftalarda özellikle romantik konularda yanlış anlaşılmalar yaşayan ve işlerin karmaşık hale geldiğini gören Akrep burçları için artık düğümlerin çözülme zamanı. Retronun sona ermesiyle tüm yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırabilir, oyuna geri dönüp tüm özgüvenlerini geri kazanabilirler. İlişkisi olan Akrep burçları geçtiğimiz günlerde yaşanan problemler hakkında konuşmaktan kaçmamalılar.


9. Yay (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

İllüstrasyon: Jaclyn CarisYılın ilk Başak Dolunay’ı Yay burçlarının profesyonel hayatlarını ve kariyerlerini etkiliyor. Bu dönemde hırslı oldukları konularda çok da çaba harcamadan kararlı bir şekilde ilerlediklerini fark edebilirler. Önümüzdeki günler geçtiğimiz aylarda gösterdikleri çabanın ve emeğin karşılığını fazlasıyla alacakları dönemin başlangıcı olabilir. Özellikle önümüzdeki iki hafta içinde heyecanlandıkları bir projede sona ulaşabilir ve takdirleri toplayabilirler.

Ancak her ne kadar başarılı olsalar da bunu göstermedikleri sürece var olamayacaklarını anlamalılar. Bu süreçte her adımlarını sosyal medyada paylaşıp yaptıkları işlerin arkasında durmaları gerekiyor. Bu hoşlarına gitmese de yaptıkları işte ilerlemek için bunun bir gereklilik olduğunu biliyor Yay burçları. Merkür retrosunun salı günü sona ermesiyle ise son haftalarda akrabaları, ev arkadaşları ya da sevgilileriyle yaşadıkları sorunları düşünüp şaşırabilirler. Bu noktaya neden ve nasıl geldiklerini anlamakta zorlanabilir ve durumu düzeltmek için harekete geçmek isteyebilirler. Bu süreçte geçmişi yeniden şekillendirmeye çalışmak yerine yeni bir başlangıç yapmaya odaklanmalılar.

10. Oğlak (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

İllüstrasyon: Jaclyn CarisOğlak burçları için bu haftanın ve önümüzdeki günlerin kilidi olaylara farklı bir açıdan bakmak olacak. Eğer alışılmışın dışında düşünmeyi başarabilirlerse başarı da hızlı bir şekilde hayatlarına girecektir. Hafta boyunca fikirleriyle insanları şaşırtabilir ve hatta sinirlendirebilirler. Ancak değişim her zaman cesaret ister. Bu süreçte başarısız olacağını söyleyenlere ve fikirlerini beğenmeyenlere fazla takılmamalı, kendilerine olan güvenlerini kaybetmemeliler.

  #Mimiklerden Duruşa: Harika Bir İlk İzlenim Yaratmanın 7 Yolu #SosyalMedya #Tv #BB

Salı günü sona eren Merkür retrosuyla çok konuşma ve ikna etme becerilerini adeta geri kazanacaklar. Retro döneminde platonik ilişkileri ve ilişkilerde kendilerini ifade ediş şekilleri üzerine kafa yoran Oğlak burçları ise bu hafta verecekleri kararlarda etkili olabilir. Ancak aceleci davranmamaları bu noktada oldukça önemlidir.

11. Kova (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

İllüstrasyon: Jaclyn CarisKova burçlarının Başak burcunda gerçekleşecek dolunay nedeniyle gereksiz konuşmalara ve dedikodulara adeta tahammülleri kalmayacak. Bu nedenle yüzeysel sohbetlerden kaçıp derin sohbetlerin ve elbette derin sohbetler edebilecekleri insanların peşine düşmek isteyebilirler. Hafta boyunca kendilerini eleştiren ve sorgulayan soruları sorup kendilerini keşfetmeye çalışabilirler.

Merkür retrosunun bitmesi ise finans konusunda bazı etkilere sahip olabilir. Geçtiğimiz haftalarda yaptıkları hesaplardan ya da koydukları kurallardan uzaklaşan Kova burçları için düzene geri dönme zamanı. Yaptıkları hataları telafi etmeye çalışan Kova burçları aynı zamanda sorunları çözmek için farklı yöntemler de denemek isteyebilirler.

12. Balık (9-15 Mart Haftalık Burç Yorumları)

İllüstrasyon: Jaclyn CarisBalık burçları bu hafta, eğer aylardır belli olmayan ve sürekli gidip gelen anlaşmalar varsa artık bu anlaşmalara imza atabilirler. Ya da uzun zamandır netlik kazanmasını bekledikleri bir konu kesinleşebilir. Başak burcunda gerçekeleşecek Dolunay son 6 aydır çabaladıkları bir konuda zirveye çıkmalarını sağlayabilir. Dolunay özellikle aşkla ilgili konularda etkili olabilir. İlişkisi olan Balık burçları bir sonraki adımı atabilir ve işler ciddi hale gelebilir.

Merkür retrosuyla birlikte aksaklıklar ve iletişim problemleri yaşayan Balık burçları retrosunun sona ermesiyle rahatlayabilir. Aynı zamanda retro döneminde oluşan karışıklıkları ve yanlış anlaşılmaları düzeltmek için harekete geçebilirler. Ancak özür diledikleri kişilerden olumlu dönüş alamama ihtimallerini de göz önünde bulundurmalılar.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"