Sozialen Medien

#Mert Yazıcıoğlu’nun yeni dizisi sonunda belli oldu! #SosyalMedya #Tv #BB

Mert Yazıcıoğlu’nun yeni dizisi sonunda belli oldu!

Ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu’nun ekrana ne zaman döneceğini merak eden hayranlarının bu bekleyişi son buldu.Fox TV’de yayınlanacak olan Bir Annenin Günahı isimli diziden teklif alan oyuncu, rolü kabul etti ve bu kanaldan da kadronun tamamlandığına yönelik duyuru yapıldı.

FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, kod adı “Bir Annenin Günahı” dizisinin kadrosuna sevilen oyuncu Mert Yazıcıoğlu katıldı. Yazıcıoğlu; dizide Mehmet Aslantuğ ve Özge Özberk ile başrolleri paylaşacak.

KADRO TAMAMLANDI! Mehmet Aslantuğ, Özge Özberk ve Mert Yazıcıoğlu’nun yanı sıra dizide Hafsanur Sancaktutan, Pamir Pekin, Didem İnselel, Engin Benli, Gökçe Özyol, Burak Demir, Deniz Barut, Onuryay Evrentan, Ümmü Putgül, Ayça İnci, İsmail Düvenci, Hamit Demir, Mina Derman, Deniz Ertürk, Koray Elibol, Ilgaz Kaya ve Alihan Türkdemir gibi birbirinden çok sevilen isimler yer alacak.

  #Operation Buffalo 1.Sezon 4.Bölüm Yayınlandı izle

Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Özlem Atasoy ile Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı, senaryo danışmanlığını Ahmet Yurdakul’un, genel yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun, yönetmenliğini ise Filiz Gülmez Pakman’ın yaptığı ve Filipinler’de büyük başarıyla yayınlanan “A Mother’s Guilt” dizisinin uyarlaması olan dramada genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu, “Yusuf” karakterine hayat verecek.

Kod adı “Bir Annenin Günahı” olan dizi, iddialı kadrosuyla şimdiden büyük merak uyandırdı.

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"