Sozialen Medien

#Mina Derman Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı #SosyalMedya #Tv #BB

Mina Derman Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı

Mina Derman Bir Annenin Günahı  dizisi ile hayatının rolünü kaptı. Limon Filmin yapımcılığını ve Özge ÖZBERK, Mehmet Aslantuğ, Hafsanur Sancaktutan, Mert Yazıcıoğlu ve Pamir Pekin’in başrollerini paylaştığı Bir Annenin Günahı dizisinde en kritik role Mina Derman uygun görüldü. Haftalarca dizi de Kadın başrol olarak yer alan Özge ÖZBERK yani dizi de ki ismi ile Suna’nın kızına kimin hayta vereceği konuşuldu.

Bir Annenin Günahı dizisinde hikayesi anlatılacak Suna karakterinin bir kızı bir oğlu var. Suna karakterin küçük oğluna son olarak Evlat Kokusu ve Muhteşem Yüzyıl Kösem de yer alan Alihan Türkdemir’in hayat vermesine karar verilmişti. Suna’nın kızı için ise geniş çaplı bir cast çalışması yapılmış ve Mina Derman’a karar verilmişti. Özellikle çok fazla tanınmayan bir genç kızın olması istenmişti. Mina Derman deneme çekimlerinde de başarısı ile göz doldurdu.

  #„Katastrophe”: „Bares für Rares”-Experte schimpft auf falsch restaurierte Rarität

2020 mart ayı itibari ile Mina Derman denilince Bir Annenin Günahı dizisinde Suna’nın kızı olarak hatırlanacak 

Mina Derman Kimdir?

12 nisan 2002 de İstanbul’da dünyaya gelen Mine Derman 17 yaşında dünyalar güzeli bir oyuncudur. Koç burcu olan Mine Derman 1.73 cm boyunda ve 57 kg ağırlığındadır.  MEF Okullarımezunu olan Mine Derman oyunculuk derslerini ise ünlü oyuncu Arif Pişkin’den almıştır. Aynı zamanda Payitaht Abdulhamid dizisinde yer alan Arif Pişkin Mina Derman’ın özel oyuncu koçudur. Italya Milano Naba Academy’e üniversite eğitimi için başvuran Mine Derman kabul almıştır.

Mina Derman ilk oyunculuk deneyimini Trt 1’in İncir Ağacı dizisinde hayat verdiği İnci karakteri ile yaşamıştır. Mina Derman Bir Annenin Günahı dizisinden gelen teklif sonrası İncir Ağacı dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştır. Mina Derman estetiksiz güzelliği ile bir çok gencin de dikkatini çekecek bir güzelliğe sahiptir. AG Menajerlik ile çalışan Mina Derman’ın güzelliği ve oyunculuk becerileri ile geleceğin kadın başrol oyuncuları arasında gösterilmektedir.

  # Wir quatschen über Filme #0023 - Zu Gast: Daniel Schröckert - Shutter Island | Die Unbestechlichen | John Carpenters Vampire | Hakan & Michi | 27.06.2020

Mine Derman tam bir Beşiktaş hayranıdır ve aynı zamanda kayak ve yüzme sporları ile de ilgilenmektedir.

Mina Derman Kaç Yaşında?

Mina Derman 12 nisan 2002  doğumludur ve 18 yaşındadır.

Mina Derman Boyu Kilosu

Mina Derman 1.73 cm boyunda ve 57 kg ağırlığındadır.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"