Allgemeines

#Mineral Deposu En İyi 5 Hindi Etli Köpek Maması #SosyalMedya #Tv #BB

Mineral Deposu En İyi 5 Hindi Etli Köpek Maması

En İyi 5 Hindi Etli Köpek Maması

Hindi eti, birçok evcil hayvan mamasında bulunan ve köpeklerinde çok sevdiği bir protein deposudur. Kaliteli içeriği sayesinde sindiriminin yüksek olmasını nedeniyle sindirim sorunları olan evcil hayvanlar için sıklıkla tercih edilmektedir. Hindi eti çinko, magnezyum, potasyum, B6 Vitamini ve B12 Vitamini ile beraberinde kalorisi düşük bağışıklık sistemine fayda sağlayan Selenyum ve Triptofan bakımından oldukça  yüksektir. Bu sebeple patili dostlarınıza kaliteli hindi etli köpek maması yedirebilirsiniz.

Tavuk gibi, kaliteli hindili köpek mamalarıda köpeklerin kas yapmasına yardımcı olan yağsız, beyaz etten üretilmektedir.. Aynı zamanda köpekler için yüksek oranda sindirilebilir bir protein kaynağıdır. Buna ek olarak, hindi bazlı evcil hayvan gıdaları, sığır eti veya tavuk bazlı tariflere karşı gıda duyarlılığı veya gıda alerjisi olan köpekler için alternatif bir seçenek sağlayabilir. Şimdi sizlere köpeğinizin asla hayır diyemeyeceği en kaliteli hindili köpek mamalarında bahsedeceğim. Patili dostunuzun günlük tüketimine uygun en iyi hindili köpek mamaları!


1. Hills Tavuk ve Hindili Mini Irk Yetişkin Köpek Maması

Hİndili Köpek Maması

Hills Tavuk ve Hindili Mini Irk Yetişkin Köpek Maması, yaşamlarının en önemli dönemlerini geçirecek olan küçük ve mini ırk köpeklerin ihtiyaçları için özel olarak hazırlanmıştır. Küçük köpeğinizin minik midesine göre  uyarlanmış bu ürün, optimum besin içeriğine sahip kolayca sindirilebilen bileşenlerden meydana gelmektedir. Protein açısından son derece zengin içeriğe sahip Hills Tavuk ve Hindili Mini Irk Yetişkin Köpek Maması, yağsız kas kütlesini destekleyen yüksek kaliteli çiğ malzemelerle beraber tavuk ve hindiden yapılmıştır. Tüm bunların yanında sağlıklı deri ve parlak tüyler için besleyici Omega-6 ve E Vitamini karışımını içersinde barındıran bu köpek maması, ağırlığı 10 kg’a kadar olan ve 1 ile 6 yaş aralığındaki yetişkin köpeklerin tüketimine uygundur.

Ucuza Satın AL


2. Orijen Original Tahılsız Yetişkin Köpek Maması

Hİndili Köpek Maması

Orijen Original Tahılsız Yetişkin Köpek Maması, parili dostunuz için serbest dolaşan tavuk ve hindi, vahşi yakalanan balıklar ve kafessiz yumurtalardan taze ve bütün hayvansal içerikler bakımından zengin ve çeşitli bir diyet sunmaktadır. Köpeğinizi doğal ve biyolojik ihtiyaçlarına göre besleyen Orijen köpek maması, % 85 kepekli taze veya çiğ et, organlar ve yenilebilir kemik ve kıkırdaktan yapılmıştır. Tüm bunların yanında 8 oranında yüksek protein içeriğine sahip olan Orijen Original Tahılsız Yetişkin Köpek Maması, tüm ırkların tüketimine uygun olarak hazırlanmıştır.

Ucuza Satın AL


3. Pro Plan Küçük Irk Hindili Tahılsız Yetişkin Köpek Maması

Hİndili Köpek Maması

Pro Plan Küçük Irk Hindili Tahılsız Yetişkin Köpek Maması, hassas sindirimi olan küçük ve minyatür cins yetişkin köpekler için özel olarak formüle edilmiş lezzetli ve eksiksiz bir kuru köpek mamasıdır. Sindirim sağlığı yararları için belirli bir besin karışımı içeren bu ürün, özellikle bu süreci kolaylaştıran sindirimi kolay bileşenler (yumurta gibi) ve iyi dışkı kalitesini destekleyen bentonit (doğal bir kil) bulundurmaktadır.  Ayrıca daha iyi bir bağırsak mikroflorası dengesi için prebiyotikler içermektedir. Hassas sindirimi olan köpekler için harika bir kuru mama seçeneği olan Pro Plan Küçük Irk Hindili Tahılsız Yetişkin Köpek Maması, tahılsız hindi eti sayesinde yüksek kaliteli protein sağlamaktadır.

Ucuza Satın AL


4. Profine Düşük Tahıllı Senior Hindili Yaşlı Köpek Maması

Hİndili Köpek Maması

Profine Düşük Tahıllı Senior Hindili Yaşlı Köpek Maması, içeriğindeki kondroprotektifler ve mineraller sayesinde yaşlanan köpeklerde sağlıklı eklemleri ve hareketliliği destekler.Yüksek proteinli az yağlı formülü sayesinde optimum vücut ağırlığının korunmasına yardımcı olan bu ürün, özellikle hindi eti seven köpekler için eşsiz bir damak lezzeti sunmaktadır. Aynı zamanda rezene, fesleğen, adaçayı ve yukka çiçeği sayesinde sağlıklı sindirimi destekleyerek metabolik süreçleri iyileştiren Profine Düşük Tahıllı Senior Hindili Yaşlı Köpek Maması, patili dostunuzun cilt ve tüy kalitesini arttırmak için karides ve somon yağı içermektedir. 

Ucuza Satın AL


5. Animonda Junior Kümes Hayvanı ve Hindili Köpek Konservesi

Hİndili Köpek Maması

Animonda Junior Kümes Hayvanı ve Hindili Köpek Konservesi, patili dostunuzun sağlıklı beslenmesine katkıda bulunacak doğal ve katkısız ürünlerden üretilmektedir. Hiç bir şekilde yapay renklendirici ve aroma içermeyen bu ürün, sağlıklı köpek beslenmesi için yapılan son bilimsel bulgulara uygun olarak üretilir. Tüm bunların yanında ağız ve diş hassasiyeti olan köpeklerinde rahatlıkla tüketebileceği animonda yaş köpek maması, ezilmiş kıvamıyla çiğnemesi ve sindirmesi oldukça kolaydır. Tüm köpek ırklarının tüketimine uygun olan Animonda Junior Kümes Hayvanı ve Hindili Köpek Konservesi c et ve hayvansal yan ürünler içermektedir. 

Ucuza Satın AL

Önerilen İçerik: En İyi 5 Tahılsız Köpek Maması

Neoldu.com

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"