Sozialen Medien

#Miray Daner, kalp emojileri Boran Kuzum ile aşkını ispatlamıyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Miray Daner, kalp emojileri Boran Kuzum ile aşkını ispatlamıyor!

Miray Daner, kalp emojileri Boran Kuzum ile aşkını ispatlamıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Miray Daner’in Kubilay Aka’dan ayrılmasının ardından, Vatanım Sensin’deki bir başka rol arkadaşı Boran Kuzum ile yakınlaştığına yönelik iddialar ortaya atılmıştı.

Sosyal medyada da yayılan bu iddialar o kadar büyüdü ki, Daner, açıklama yapmak durumunda kaldı. İddiaları bu kadar büyülten şey ise Miray Daner ile Boran Kuzum’un instagram mesajları üzerinden birbirlerine kalp atarak sevgi gösterisi yapmalarıydı.

Önceki gün kameralara yakalanan ünlü oyuncu, Boran Kuzum ile aralarında aşk olmadığını, arkadaş olduklarını söyledi. Bu ifadelerle aşk iddiasını yalanlayan Miray Daner, instagram’daki mesajlaşmalara da açıklık getirdi.

Birbirlerine instagram’dan attıkları kalp emojileri için, “Onlar arkadaşça atılan kalpler. Biz hep birbirimize atıyoruz. Başka anlam çıkarmamak gerek” diyen Miray Daner,böylelikle sosyal medya üzerinden aşk ilanı gibi bir şey olmadığını ifade etmiş oldu.

  #Neu bei Amazon Prime: Verpasst nicht eine der coolsten Action-Komödien der letzten Jahre

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"