‘Mortal Kombat’ Film Çekimleri Başladı

James Wan ‘Aquaman’ filmini yönetmesinden önce, çektiği korku filmleri ile tanınıyordu. The ConjuringInsidiousInsidious: Chapter 2Saw gibi filmler ve bilinen birkaç korku filmi daha yaptığı filmler arasında yer alıyordu. Fakat Aquaman’in gişedeki başarısından sonra, James Wan için birçok fırsatlarla dolu bir dünyanın kapısı açılmış oldu ve bunlardan birisi de niye Mortal Kombat olmasın?

Şimdi ise James birçok önemli projede bulunuyor; bazıları süper-kahraman temalı, bazıları ise daha farklı türlerde. Bir tanesi ise Simon McQuoid’in Mortal Kombat filmi ki James’de yapımcı olarak bulunuyor. Ve şimdi, elimizde filmin bir sahne arkası fotoğrafı var.

  Yoksa biz Matriks’te miyiz?

Filmin senaristi Greg Russo yakın zamanda Tweeter hesabından bir sahne arkası fotoğrafı paylaşarak bizlere filmin başladığının mesajını verdi:

'Mortal Kombat' Film Çekimleri Başladı -Geekrobats

Tamam, belki bu çok büyük bir şey değil, ama en azından elimizde bir şey var. Sonuçta Sub-Zero karakteri için yapılan oyuncu seçiminin duyurulmasından tam 1 ay sonra bu haberi alıyoruz, artık filmin çıkacağı gerçeği bizlere daha gerçek geliyor. James Wann zamanında “film daha çekilmiyor, oyuncu seçimlerine falan inanmayın; sizi kandırıyorlar” gibi söylemlerde bulunmuştu ama şu an buradayız, film oluyor ve biz bu filmi göreceğiz. Hem filmde oyundan aşina olduğumuz ‘fatality‘ mekaniğini de göreceğiz ki bu beni biraz heyecanlandırıyor, yalan yok.

  #Aloe Vera Bitkisinin Mucizevi Faydaları

Bu film Simon McQuoid’in ilk uzun metrajlı filmi olacak. Bu yüzden işin sonunda ne tür bir yapımla karşılaşacağımız ile ilgili hiçbir fikrimiz yok. Şimdilik film ile ilgili bir yargıda bulunmak ya da filmin konusu hakkında bir fikir sahibi olmayı beklemek için çok erken. Fakat şu an, film yapımının başladığı haberi ile birlikte insanlar heyecanlanmış durumda, umarız da iyi bir film olur! Sonuçta film hakkında ya da yönetmen hakkında bir şey bilmiyorsak, eleştirmek pek de doğru değil. Yönetmen yeni ve ona bir şans vermeliyiz değil mi?

Filmin kadrosunda Joe Taslim, Ludi Lin, Josh Lawson, Chin Han, Mehcad Brooks, Lewis Tan, yeni aktör Sisi Stringer, Hiroyuki Sanada, Jessica McNamee, Tadanobu Asano ve Max Huang gibi isimler bulunuyor. Filmin yapımcıları da sırasıyla; Lawrence Kasanoff, Michael Clear, E. Bennett Walsh, Jeremy Stein, Todd Garner ve James Wann.

  #The Witcher Oyunundaki Yennefer Diziye Katılırsa… #SosyalMedya #Tv #BB

Filmin çıkış tarihi ise 5 Mart 2021 olarak belirlendi.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .