Sozialen Medien

#Müge Anlı’ya bugüne kadar verilen en güzel hediye! #SosyalMedya #Tv #BB

Müge Anlı’ya bugüne kadar verilen en güzel hediye!

atv ekranında yıllardır yaptığı programlarla cinayetlerin çözülmesine yardımcı olan, kayıp vatandaşları ailelerine kavuşturan, toplumsal sorunlara değinen Müge Anlı, hayranlarından önemli bir hediye aldı.

Belki de Müge Anlı’nın bugüne kadar aldığı en güzel hediyeydi… 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile yapılan bir çalışmada 7 dağcı, Müge Anlı’nın nezdinde tüm kadınlara seslendi.

Müge Anlı’nın adını zirveye taşıdılar! Farklı Dağcılık kulübü ve çeşitli illerden yola çıkarak bir araya gelen 7 dağcı arkadaş, Dünya Kadınlar Günü’nde Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı’ya anlamlı bir sürpriz hazırladı.

Dağcılar Tarık Bünyamin Kaya, Ahmet Köse, Özlem Süleymanoğlu, Özcan Baltacı, İsmail Nar, Fatih Yalçın, Gürol Dağaltı; Dünya Kadınlar Günü’nde Süphan Dağı’na tırmandı. 4 bin 58 metre yüksekliğe 7 dağcı, Müge Anlı’nın adını zirveye taşıdı ve Kadınlar Günü’nü kutladı.

  #Hande Subaşı hayatının aşkını 1 yıl önce buldu! #SosyalMedya #Tv #BB

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"