Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya

Narcos: Mexico 2. Sezon: Çıkış tarihi, konusu ve oyuncu kadrosu

El Padrino ve imparatorluğu büyümeye devam ediyor! Narcos: Mexico dizisinin ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak?

İlk iki sezonuyla birlikte Netflix’in en çok konuşulan dizilerinden biri haline gelen ve dönem değişikliğine gitmesinin ardından da seyirci kitlesinin büyük bir çoğunluğunu elinde tutmayı başaran Narcos, yeni sezonuyla ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Yayınlanan ilk üç sezonun ardından Narcos: Mexico ismiyle Meksika’ya geçiş yapan dizi yeni ismiyle yayınlanan ilk sezonunun hemen ardından bir sonraki yıl için onay almayı başarmıştı.

Narcos, üçüncü sezonunun ardından Narcos: Mexico ismini aldı

Netflix, Narcos: Mexico dizisinin 2018 yılının Kasım ayında yayınlanan ilk sezonunun izlenme sayılarına dair herhangi bir veri paylaşmasa da ünlü yayın platformunun önem verdiği yapımlardan biri olduğu ortada. Showrunner pozisyonunda Eric Newman yer alan dizi, ilk sezonunun yayınlanmasının bir ay sonrasında ikinci sezon onayını almayı başardı.

  #Aşk Bir Rüya 94.Bölüm Fragmanı ve Özeti #SosyalMedya #Tv #BB

Narcos: Mexico dizisi ikinci sezonuna kavuşacakken, Narcos serisi ise beşinci sezonuna ulaşmış olacak.

Narcos: Mexico 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Narcos: Mexico ikinci sezon 13 Şubat 2020 Perşembe günü Netflix’te yayınlanacak.

Narcos: Mexico 2. sezon fragmanı

Narcos dizisinin resmi Twitter hesabından paylaşılan bir fragmanla dizinin ikinci sezon çıkış tarihi duyuruldu. Fragmanda Diego Luna‘nın canlandırdığı El Padrino karakterinin dönüşüne ağırlık veriliyor.

Narcos: Mexico 2. sezon oyuncu kadrosu

Scoot McNairy, Narcos: Mexico dizisinin yeni sezon kadrosuna katılan isimlerden biri olacak. Walt Breslin olarak açıklanan karakter, ilk sezonda ismi belirtilmeyen anlatıcı olarak yer almıştı. İkinci sezonda seyirci karşısına çıkacak olan Breslin, uyuşturucu karteli baronu Miguel Felix Gallardo’yu ve operasyonunu çökertmekle görevli bir DEA ajanı.

  #Cem Yılmaz’a yapılan haksızlık Zafer Algöz’ün sözlerinde gizli! #SosyalMedya #Tv #BB
Scoot McNairy, daha önce True Detective dizisinde de rol aldı

McNairy’nin canlandıracağı karakterin kimliği Narcos: Mexico‘nun ilk gösterimine kadar gizli tutuldu. Walt Breslin karakterinin de hikayeye dahil oluşuyla dizinin yeni sezonunda izleyeceği rotaya dair ilk izlenim DEA ve karteller arasındaki uyuşturucu savaşlarına odaklanacağı yönünde.

Diego Luna, El Padrino olarak ikinci sezonda da yer alacak

Dizinin ilk sezonunda da yer alan Diego Luna, Miguel Felix Gallardo karakteriyle geri dönecek. El Padrino lakaplı Gallardo ve McNairy’nin canlandıracağı Walt Breslin karakteri arasında sıkı bir çekişme yaşanması bekleniyor. Daha önce Rogue One filminde Cassian Andor karakterine hayat veren Luna, geçtiğimiz aylarda Disney+ ile anlaşarak Cassian Andor’un geçmişine odaklanacak yeni bir dizinin hazırlıklarına başlamıştı.


Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu