Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji

“Neden?” diye sorduran Tesla Cybertruck çalışması [Video]Tesla Cybertruck

Tesla Cybertruck elektrikli pickup hemen yollara çıkmayacak. Ancak aracın orijinalini beklemek istemeyen çok fazla kişi bulunuyor.

Elon Musk’ın yeni gözdesi Tesla Cybertruck, gerçekten “farklı” tasarımıyla ses getirmeyi sürdürüyor. Ancak yukarıda da dediğimiz gibi araç hemen yollara çıkmıyor. Bu yüzden de aracı şimdiden yaptıkları özel modifiyeler ile yola çıkarmaya çalışan kişiler bulunuyor. Bu kişilerin çoğu da Rusya‘da yer alıyor. Bu bağlamda VAZ 2109 üzerine kurulan bir Cybertruck karşımızda bulunuyor. Bu yukarıdaki videoda ve aşağıdaki fotoğraflarda görebileceğiniz “ev yapımı” araç, gerçekten inanılmaz kötü görünüyor. Üretiminin sekiz gün ve yaklaşık 1.300 dolar tuttuğu aktarılan araç, VAZ 2109 üstüne alüminyum parçalar kullanılarak kurulmuş. Tahmin edebileceğiniz üzere elektrikli olmayan bu “neden” yapıldığı anlaşılamayan aracın merkezinde, 1,6 litre standart motor yer alıyor. Üzerinde Tesla logosunun yer aldığı şimdiye kadar gördüğümüz en çirkin jantlara sahip Rus yapımı Tesla Cybertruck, ilginç olarak sadece arkasından giriş çıkış sunuyor. Yani araçta normal kapılar yer almıyor.

  Facebook’un inanması zor yeni veri hırsızlığı skandalı!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gerçek Tesla Cybertruck hakkında bilinmesi gerekenler ise şöyle

2021 sonunda yollara çıkacak aracın tek motor arkadan itiş, çift motor dört çeker ve üç motor dört çeker olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Elektrikli pickup modelinin en güçlü versiyonu 0’dan 100 km/s hıza 2,9 saniyede çıkabilirken, araçta pil konusunda da üç farklı paket sunuluyor. Bu pil paketleri 400 km, 480 km ve en üstte tam 800 km menzil getiriyor. Aracın açıklanan 39.900 dolarlık bir başlangıç fiyatı bulunuyor. Daha üstteki diğer versiyonlar ise 49.900 dolar ve 69.900 dolarlık fiyatlara sahip.

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu