Sozialen Medien

#Neslihan Atagül, bir pazartesi akşamı daha herkesi ağlattı! #SosyalMedya #Tv #BB

Neslihan Atagül, bir pazartesi akşamı daha herkesi ağlattı!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Sefirin Kızı dizisinin 12. yeni bölümü izleyicilerle 9 Mart Pazartesi akşamı buluştu. Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nu buluşturan Sefirin Kızı dizisinde öyle bir sahne vardı ki, dizi izleyicileri gözyaşlarına boğuldu.

Sancar ile Nare’nin hesaplaştığı, Sancar’ın Akın gerçeğini kavramaya başladığı, sorular sorduğu sahnede izleyiciler iki ünlü oyuncunun müthiş performansıyla ekran başına kilitli kaldı.

Sosyal medyada özellikle de Neslihan Atagül’ün başarısına yönelik çok sayıda mesaj payaşıldı. Oyunculuğu övülen ve karakteri yaşadığı belirtilen Neslihan Atagül, twitter’da gündemin ilk sıralarına yerleşti.

Dizinin hayranları bu sahnede gözyaşı döktüklerini ve Nare’nin acısını yüreklerinde hissettiklerini söyleyen yorumlarda bulundu.

  #Cane Corso İtaliano Cinsi Köpek Bakımı ve Özellikleri

“Ne yalan ne gerçek, şüphenin cehenneminde yan” diye haykıran Neslihan Atagül’ün o halleri, izleyicileri de çok etkiledi.

Nare ve Sancar’ın kucaklaştığı ve ağladıkları o anlarda izleyiciler de gözyaşlarını döktü.

İşte sosyal medyaya yansıyan Neslihan Atagül yorumları:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"