Sozialen Medien

#Netflix, Norveç Yapımı Dizisi Ragnarok’a 2. Sezon Onayı Verdi #SosyalMedya #Tv #BB

Netflix, Norveç Yapımı Dizisi Ragnarok’a 2. Sezon Onayı Verdi


Netflix’in ilk sezonu ocak ayında yayınlanan Norveç yapımı dizisi Ragnarok 2. sezon onayını aldı. İlgiyle karşılanan dizinin 2. sezonundan ilk afişler paylaşıldı.

The Rain ve Quicksand gibi dizilerle başarı yakaladığı İskandinavya’da orijinal yapımlarının sayısını artırmaya devam eden Netflix, Norveç yapımı yeni dizisi Ragnarok‘u ocak ayında izleyicilerin beğenisine sundu. Süper kahraman anlatısıyla birleşen bir büyüme hikâyesi anlatan, ancak bunu yaparken alışık olduğumuz süper kahraman hikâyelerinden uzaklaşarak İskandinav mitolojisinden ilham alan dizi, izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı.

  #„Uncharted“: Neue Bilder zur Videospielverfilmung mit Tom Holland und Mark Wahlberg enthüllt

31 Ocak’ta ekranlara gelen ilk sezonuyla geniş izleyici kitlesine ulaşan Ragnarok, Netflix’ten 2. sezon onayı aldı. Dizinin 2. sezonuyla geri döneceğini See What’s Next adlı Twitter hesabı üzerinden duyuran Netflix, aynı zamanda 2. sezondan ilk afişleri de paylaştı.

Netflix’in Norveç Yapımı Dizisi Ragnarok 2. Sezon Onayını Aldı

This was only the beginning. Season 2 is coming. pic.twitter.com/oC8ZGFgqr2

— NX (@NXOnNetflix) March 4, 2020

İnsanlığın iklimsel bir kıyametin eşiğinde olduğu yakın bir gelecekte geçen dizi, Edda adlı kurgusal bir Norveç kasabasının sakinlerine odaklanıyor. İklimsel felaketler adım adım dünyayı felakete sürüklerken, kasabada yaşayan bir grup genç doğaüstü güçlere sahip olduklarını keşfediyor. Bu esrarengiz güçlerle birbirlerine bağlanan bir grup genç, çok geç olmadan bir araya gelip Nors mitolojisinde bahsi geçen Ragnarök’u andıran bu kıyameti durdurmalıdır.

  #Legendäre Star Wars-Figur verhindert schnelle Baby Yoda-Rückkehr, aber es gibt Trost für Mandalorian-Fans

Danimarka’nın en başarılı dizilerinden Borgen’ın senaristi olan Adam Price‘ın yaratıcısı olduğu dizinin ilk sezonu altı bölümden oluşuyordu. 2. sezonun kaç bölümden oluşacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda David Stakston, Jonas Strand Gravli, Theresa Frostad Eggesbø, Herman Tømmeraas, Emma Bones, Henriette Steenstrup, Odd-Magnus Williamson, Synnøve Macody Lund, Bjørn Sundquist ve Gísli Örn Garðarsson gibi isimler yer alıyor.

Ragnarok’un 2. sezonunun ne zaman ekranlara geleceği şimdilik belirsizliğini koruyor.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"