Fernsehsendungen - Filme

Sweet Magnolias 1.Sezon 2.Sezon izle #SosyalMedya #Tv #BB

Netflix Orijinal Yapımı Sweet Magnolias Dizisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve İzleyici Yorumları

Sweet Magnolias 1.Sezon 2.Sezon izle #SosyalMedya #Tv #BB

Netflix’in kitaptan uyarlama dizilerinden biri olan ve 2020 yılının en iddialı yapımlarından biri olan Sweet Magnolias yayınlandı. İşte hem oyuncu kadrosu hem de tatlı hikayesiyle dikkat çeken Sweet Magnolias dizisi hakkında bilgiler…

Sweet Magnolias Dizisi Hakkında Bilgiler

Netflix’in abonelerine sunduğu yeni dizisi Sweey Magnolias’ın 10 bölümlük ilk sezonu yayınlandı. Amerika’lı üç yakın arkadaşın hikayesini konu alan ve Sherryl Woods’un aynı adlı kitap serisinden uyarlanan Sweet Magnolias dizisini NeOldu.com okurları için inceledik. İşte uzun süredir beklenen ve hikayesiyle dikkat çeken Netflix orijinal yapımı Sweet Magnolias dizisi hakkında bilgiler…


1. Sweet Magnolias dizisinin hikayesi Amerika’nın Güney Carolina eyaletinde yaşayan ve liseden beri yakın arkadaş olan 3 kadını ana merkezine almıştır.

Netflix


2. Kariyer, Aşk ve aile sorunlarını yıllardır bir araya gelerek kendi aralarında çözen Maddie, Dana Sue ve Helen dizide birçok sorun ve sıkıntı ile uğraşmaktadırlar.

Netflix


3. Maddie evde yaşadığı sıkıntılar sebebiyle kocasından ayrılmak üzeredir. Aynı zamanda Dana Sue’de işinde bazı sorunlar yaşamaktadır. Helen ise hayatının akışını değiştirecek bir adım atmak üzeredir. Tam bu durumdayken bir araya gelen üç arkadaş hayatlarını kökten değiştirmeye karar verirler.

Netflix


4. Kocasından ayrılan Maddie özgürlüğün tadına varır ve çok geçmeden oğlunun spor koçu Cal ile görüşmeye başlar. Bu sırada Dana Sue için hala sıkıntılı günler devam etmektedir. Ancak 3 arkadaşın birlikte açtıkları yeni iş yeri hepsini hem maddi hem de manevi olarak rahatlatacaktır.

Netflix


5. Günlük hayatın yaşandığı ve arkadaşlığın ön plana çıktığı Netflix yapımı Sweet Magnolias’ın başrolünde Joanna Garcia Swisher, Brooke Elliott ve Heather Headley gibi ünlü aktörler rol almıştır.

Netflix


6. Dizi kitaptan uyarlama bir yapım olup aslına uygun olarak senaryolaştırılmış ve gayet iyi bir şekilde betimlenmiştir. Ayrıca oyunculuk performansları da ilk sezon için gayet başarılı denebilir.

Netflix


7. Tatlı arkadaşlık, huzurlu bir dizi izlemek isteyen takipçilerimize Sweey Magnolias dizisini öneriyoruz. Ancak dizinin bir arkadaşlık draması olduğunu göz önünde bulundurun ve keyifli bir dizi olduğunu unutmayın.

Netflxi


Netflix’in 2020 Yapımı Yeni Dizisi Sweet Magnolias Hakkında İzleyici Yorumları

Netflix’te yayınlanan ve uzun zamandır merakla beklenen Netflix Orijinal yapımı Sweet Magnolias dizisini inceledik ve bu içeriğimizde izleyici yorumlarına da yer verdik;

İzleyici 1:

Sherrly Woods’un kitaplarını okumuştum ve muhteşemdi. Şimdi diziyi izliyorum ve gerçekten fena değil başroldeki oyunculuk çok sevecen ve cana yakın sanki dizinin oyuncusuymuşum gibi hissedebiliyorum. Tatlı bir dizi…


İzleyici 2:

Sadece fragmanı izleyerek diziyi izlemeye karar verdim. Bu dramayı sonuna kadar izleyeceğim ve şimdilik dizinin çok iyi gittiğini söyleyebilirim. Sıcak bir aile dizisi gibi bir şey.


İzleyici 3:

Netflix yüzünden mahvolmuş bir kitap ve senaryo olduğunu düşünüyorum. Keşke ben okurken hayalimde canlandırdığımla kalsaydı. Dizileri bu yüzden sevmiyorum. Bu dizi olmamış bence.


İzleyici 4:

Sweet Magnolias dizisini sevdim bir hayli tatlı gözüküyor. Güzel ve sıcak bir arkadaşlık hikayesi dizide konu ediniliyor. Bu şekilde dostluk hikayelerini konu edinen dizileri hep sevmişimdir.


İzleyici 5:

İzleyene kadar kesin boş bir Netflix dizisi sanıyordum ki izledikten sonra fikirlerim değişti. Şimdi ise diziyi izlemeye değer görüyorum. Netflix’te boyuna aksiyon veren saçma dizileri izlemektense bu sıcak arkadaşlık hikayesini izlerim.

Önerilen içerik: Netflix’in Yeni Hayatta Kalma konulu Dizisi Snowpiercer Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kaynak

Sweet Magnolias izle

Sweet Magnolias yeni sezon izle

Sweet Magnolias 1.Sezon 2.Sezon izle

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!