Sozialen Medien

#Nicole Kidman ve Hugh Grant’li HBO Dizisi The Undoing’den Yeni Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Nicole Kidman ve Hugh Grant’li HBO Dizisi The Undoing’den Yeni Fragman Yayınlandı


Başrollerinde Nicole Kidman ve Hugh Grant’in yer aldığı, Susanne Bier’in tüm bölümlerini yönettiği HBO dizisi The Undoing’den yeni fragman yayınlandı. Big Little Lies’ın yaratıcısı David E. Kelley’nin senaryosunu yazdığı dizi, 10 Mayıs’ta izleyici ile buluşacak.

Liane Moriarty’nin aynı adlı romanından televizyona uyarlanan Big Little Lies‘ın senaristi David E. Kelley ve bu dizideki performansıyla Altın Küre ve Emmy ödülü kazanan Nicole Kidman, HBO mini dizisi The Undoing için yeniden bir araya geliyor.

  #Sundance Film Festivali’nden Ödülle Dönen The Painter and the Thief’in Haklarını Neon Satın Aldı #SosyalMedya #Tv #BB

Jean Hanff Korelitz‘in You Should Have Known isimli romanından televizyona uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Nicole Kidman ile beraber Hugh Grant, Donald Sutherland, Edgar Ramirez, Lily Rabe, Ismael Cruz Cordova, Matilda DeAngelis, Noma Dumezweni gibi isimler yer alıyor.

Susanne Bier’in Tüm Bölümlerini Yönettiği The Undoing, 10 Mayıs’ta HBO’da Başlıyor

Her şeye sahip başarılı bir terapist olan Grace Sachs’ı odak noktasına alan dizi, Grace’in görünüşte mükemmel olan hayatının yeni kitabı yayınlanmadan bir hafta önce eşinin kaybolmasıyla alt üst olmasını derinlemesine inceliyor. Ardı ardında ortaya çıkan çarpıcı gerçekler, Grace’in kendi tavsiyelerine uymak konusunda ne kadar başarısız olduğunu gösterecek ve alıştığı hayatı geride bırakmaya zorlayacak.

  #Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28.Bölüm 2. Fragmanı

Dizide Nicole Kidman, Grace Sachs’ı canlandırırken; Hugh Grant de onun özverili eşi Jonathan Sachs’a hayat veriyor. David E. Kelley’nin yaratıcısı olup aynı zamanda senaryosunu kaleme aldığı dizinin tüm bölümlerini, son olarak Bird Box’a imza atan ve The Night Manager dizisiyle Emmy kazanan Susanne Bier yönetiyor.

Nicole Kidman’ın yapımcılığını da üstlendiği altı bölümlük The Undoing, 10 Mayıs‘ta HBO’da izleyici ile buluşacak. Diziden yayınlanan yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"