Sozialen Medien

#Nilperi Şahinkaya’dan erotik videolara, belgesel göndermesi! #SosyalMedya #Tv #BB

Nilperi Şahinkaya’dan erotik videolara, belgesel göndermesi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Blu TV’de yayınlanmakta olan Aynen Aynen isimli mini dizi projesinde Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin birlikte kadın -erkek konularında çeşitli konuları işliyor.

Cinsellik de bu konuların başında geliyor. Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin hayranlarının bir hayli beğendiği ve alışkanlık yapan dizide çoğu zaman cinselliğe yönelik göndermeler var.

Bu sefer de erotik filmler üzerinden bir klişe söze gönderme yapıldı. Deniz,”Pornoya ihtiyacım yok” derken, Nil ise “Biz milletçe belgesel izliyoruz. Zaten pışşş” diyerek göndermede bulundu.

Dizinin hayranları ise böyle aykırı muhabbetleri destekleyen yorumlarda bulunmakta. İşte o video:

“Aynen Aynen”in yeni bölümünde Deniz’in odasına gizlice giren Nil, Deniz’i çileden çıkartıyor.

  #Der Bachelor-Auftakt verschoben

“Aynen Aynen” eğlenceli kadın-erkek ilişkisini konu alan yeni nesil bir mini dizidir. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı bu dizide, hayal kırıklıklarıyla dolu bir ilişkiden çıkan Nil yeni ev arkadaşı Deniz’le eğlence ve aşk dolu maceralara atılıyor! Nil ve Deniz’in birbirlerini tanımaya başladığı bu süreçte hem karşı tarafa kendilerini göstermek istedikleri hallerini hem de aslında kendi gerçek düşüncelerini görüp bu zıtlık karşısında çok eğleniyoruz! Onları izledikçe adeta kendimizi bulabileceğimiz bir dizi!

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"