Sozialen Medien

#No Time to Die, Corona Virüsüne Bağlı Kaygılar Nedeniyle Kasım Ayına Ertelendi #SosyalMedya #Tv #BB

No Time to Die, Corona Virüsüne Bağlı Kaygılar Nedeniyle Kasım Ayına Ertelendi


3 Nisan’da vizyona girmesi planlanan No Time to Die, Corona virüsüne bağlı kaygılar nedeniyle kasım ayına ertelendi.

İlk olarak Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan, ancak zamanla dünyanın dört bir yanına yayılarak tüm dünyada korkuya neden olan Corona virüsü, sinema dünyasında da etkisini hissettiriyor. Çin ve İtalya gibi Corona virüsünün görüldüğü ülkelerde çekilmesi planlanan pek çok filmin prodüksiyonu sekteye uğrarken, insanların sinema salonu gibi kapalı alanlarda uzun süre vakit geçirmek istememesi gişe rakamlarını da ciddi şekilde etkiledi. Corona virüsünün neden olduğu bu izleyici düşüşünün filmlerinin gişedeki performansını etkilemesini istemeyen stüdyolar ise önemli filmlerini ertelemeye başladı.

  #NRW setzt Corona-Regeln nur halbherzig um

Bu yönde ilk kayda değer haber No Time to Die‘dan geldi. Daniel Craig’in James Bond’a son kez hayat verdiği No Time to Die’ın ABD’de 10 Nisan’da vizyona girmesi planlanıyordu. Film, aralarında Türkiye’nin de yer aldığı pek çok ülkede de nisan ayında vizyona girecekti. Ancak Corona virüsünün filmin gişedeki performansına zarar vermesinden endişe duyan MGM, Universal ve Eon Productions, filmi kasım ayına erteleme kararı aldı. Filmin ABD’deki yeni vizyon tarihi 25 Kasım olarak belirlendi.

No Time to Die için alınan bu karar, aynı dönemde vizyona girecek Black Widow ve Mulan gibi büyük bütçeli filmlerin de ertelenip ertelenmeyeceği sorusunu gündeme taşıdı. Öte yandan Corona virüsü nedeniyle No Time to Die’ın kasım ayına ertelenmiş olması, kasım ayında vizyona girmesi beklenen bazı filmlerin de ertelenmesine neden olabilir. Gişede No Time to Die ile karşı karşıya gelmek istemeyecek olan bu filmler için nasıl bir vizyon stratejisi izleneceğini bekleyip göreceğiz. Bu noktada No Time to Die’ın gişedeki en önemli rakibi Godzilla v. Kong olacak gibi görünüyor.

  #Polizei löst in München illegale Parties auf

No Time to Die’ın Türkiye’de Ne Zaman Vizyona Gireceği Henüz Açıklanmadı

Fleabag ve Killing Eve’in yaratıcısı Phoebe Waller-Bridge‘in senaryosuna katkıda bulunduğu filmi Sin Nombre, Jane Eyre ve True Detective gibi yapımlarla tanınan Cary Fukunaga yönetiyor.

Daniel Craig’li No Time to Die, MI6’teki görevinden ayrılıp Jamaika’da sessiz sakin bir hayat süren James Bond’un huzurlu yaşamının bozulmasıyla gelişen olayları konu alıyor. Eski dostu olan CIA ajanı Felix Leiter (Jeffrey Wright) kapısını çalıp yardım isteyince Bond, kendisini yeni olayların içerisinde buluyor. Kaçırılan bir bilim insanını kurtarmaya çalışan Bond, oldukça tehlikeli yeni bir teknolojiye sahip olan gizemli bir suçluyla karşı karşıya geliyor.

  # Winklevoss: US-Zentralbank macht erneut „Werbung“ für Bitcoin

Filmin oyuncu kadrosunda Daniel Craig ile beraber Spectre‘da karşımıza çıkan Léa Seydoux ve yine aynı filmde Blofeld’e hayat veren Christoph Waltz yer alıyor. Bohemian Rhapsody ile Oscar kazanan Rami Malek ise No Time to Die’ın yeni kötü karakteri olarak hikâyeye dâhil oluyor. Ayrıca filmde Lashana Lynch, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Ralph Fiennes, Ana de Armas, Billy Magnussen ve Dali Benssalah gibi isimler de rol alıyor. Filmin tema şarkısını ise Billie Eilish seslendiriyor.

ABD’de vizyon tarihi 25 Kasım’a ertelenen No Time to Die’ın Türkiye vizyon tarihi henüz açıklanmadı. Ancak filmin ABD’deki vizyon tarihinden bir hafta önce, yani 18 Kasım’da vizyona girmesi bekleniyor.

  #Trotz Deadpool-Revolution: „Blade“ erwartet jugendfreier Marvel-Neustart

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"