Nolan İmzalı Tenet Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Yazar Kübra Gaburga üzerinde
22 Mayıs 2020

John David Washington ve Robert Pattinson’ın başrollerini üstlendiği, Tenet filminden yeni fragman yayınlandı.

Bu yıl izleyici ile buluşması beklenen filmler arasında, Christopher Nolan‘ın yeni filmi Tenet de yer alıyor. The Dark Knight, Inception, Interstellar gibi filmlerle bilinen Nolan’ın, en büyük bütçeli filmlerinden biri olan Tenet, adeta bir sır perdesi ardında çekiliyor. Bu durum Tenet’i, en merak edilen filmlerden biri yapıyor.

FilmLoverss haberine göre, Tenet’in, ortaya çıktığı ilk dönemde uluslararası bir casusluk hikayesine odaklanan epik bir aksiyon filmi olacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk fragmanda, zaman akışında yaşanan kırılmaların filmin bir parçası olacağı gösteriliyordu. Fakat filmin yaratım sürecine ışık tutan “The Secrets of Tenet: Inside Christopher Nolan’s Quantum Cold War” kitabı ise bunun bir “kuantum soğuk savaş filmi” olacağını gösteriyor.

  #Dark 27 Haziran’da Geri Dönüyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Filmin oyuncu kadrosunda ise Washington ve Pattinson’a; Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Michael Caine Clémence Poésy ve Dimple Kapadia gibi isimler eşlik ediyor. Salgından önce filmin 17 Temmuz’da vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak filmin bu tarihte vizyona girme ihtimali düşük gözüküyor.

Fragman:

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .