Sozialen Medien

#Nur Fettahoğlu’nu dizide o halde görenler saçını başını yolmak istiyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Nur Fettahoğlu’nu dizide o halde görenler saçını başını yolmak istiyor!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Babil dizisinde Eda karakterine hayat veren ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, annelik konusunda son dönemde hem dizilerinde hem de özel hayatında öne çıkıyor.

Babil dizisinde canlandırdığı Deniz’in annesi Eda olarak sinirleri zıplatan Nur Fettahoğlu, karakteri öyle başarılı canlandırıyor ki, izleyicilerin birçoğu Eda’nın saçını başını yolmak istiyor. Zira Eda karakteri kendi geleceği için 3 farklı kişinin hayatını mahvetti.

Deniz’in gerçek babası Egemen. İrfan kendisinin olmadığı halde yıllardır Deniz’e babalık yapıyor. İlay ise Eda’nın araya girmesi ile İrfan’ı kaptırmış olmanın hüznünü yaşıyor.

Nur Fettahoğlu özel yaşamında da anne. Levent Veziroğlu ile evli olan oyuncu 2016 yılında kızı Elisa Güzin’i dünyaya getirmişti.

  # Unboxing: ZBOX von ZAVVI - Juni (06/2020) | 18.06.2020

BeStyle dergisine konuşan oyuncu, “Anne olmak müthiş bir duygu. Daha erken evlenseydim kesin üç beş çocuğum olurdu” açıklaması ile dikkatleri çekti.

Oyuncu 33 yaşında evlendi ve çocuğunu da 36 yaşındayken dünyaya getirdi.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"