Allgemeines

#Öğretmen Dizisi Hakkında Tüm Merak Edilenler ve İzleyici Yorumları #SosyalMedya #Tv #BB

Öğretmen Dizisi Hakkında Tüm Merak Edilenler ve İzleyici Yorumları

Öğretmen Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve İzleyici Yorumları

04.03.2020 tarihinde Fox TV’de yayına başlayan Öğretmen dizisi daha ilk bölümüyle dikkat çekmeyi başardı. Hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile hakkında çokça konuşulan ve uzun zamandır beklenen dizi reytinglerde de en üst sıraya yerleşti. Japon yapımı Mr. Hiiragi’s Homeroom adlı diziden uyarlanan Öğretmen dizisi hakkında bilinmesi gerekenleri, konusunu, oyuncu kadrosunu ve izleyici yorumlarını sizlere sunuyoruz. İşte 2020 yılına daha şimdiden damga vuran Öğretmen dizisi hakkında merak edilen her şey…


1. Dizi dünyasının sevilen ismi İlker Kaleli’nin başrolünde yer aldığı Öğretmen dizisinde Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin ve Şerif Erol başta olmak üzere birçok ünlü aktör rol almıştır.

öğretmen dizisi

  #Salda Gölü’nün Talan Edildiği Görüntüler Sosyal Medyanın Gündeminde #SosyalMedya #Tv #BB

2. Poyraz Karayel dizisiyle tanınan ve bir süredir ekranlardan uzak kalan İlker Kaleli yine muhteşem bir oyunculuk performansı ortaya koyarak izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Ayrıca dizide dikkat çeken bir diğer aktörde polis komiseri rolünde gördüğümüz başarılı aktör Serkan Keskin olmuştur.  

öğretmen dizisi


3. Dizinin konusu öğrencilerine insanlık dersi vermek ve onlara nasıl iyi insan olunacağını öğretmek amacıyla harekete geçen Akif Erdem isimli öğretmen ile Küçükkapı Lisesi 12-A sınıfı öğrencilerinin dram dolu hikayesini anlatmaktadır.

öğretmen dizisi


4. Henüz ergenlik çağında olan lise öğrencilerine büyük bir ders vermek isteyen Akif Öğretmen tüm sınıfı rehin alır ve okulda patlattığı bir bombayla öğrencilerin ve kendisinin dışarıyla bağlantısını keser. Akif öğretmenin amacı öğrencilerine zarar vermek değil, iyi bir insan olmayı ve empati yapmayı öğretmektir.

  ##hikeandhelp21 – Wandere und tue Gutes mit Wikinger Reisen

 Öğretmen dizisi


5. 12-A sınıfı öğrencilerinden Rüya Örnek’in ölümü üzerine harekete geçen Akif öğretmen bu olayın bir intihar değil toplumun suçu olduğunu düşünerek öğrencilerine unutamayacakları bir hayat dersi verecektir.

 Öğretmen dizisi


6. MED Yapım ve MF Yapım’ın yapımcılığında çekilen dizinin amacı ise son yıllarda yaşanan intihar ve cinayetlerin asıl sebebi olan duyarsızlık, düşüncesizlik ve vicdansızlığın son bulmasını sağlamaktır.

öğretmen dizisi


7. Japon dizi dünyasının başarılı dizisi Mr. Hiiragi’s Homeroom’dan uyarlanan Öğretmen dizisinin yönetmenlik koltuğunda ünlü yönetmen Koray Kerimoğlu oturmaktadır.

öğretmen dizisi


Öğretmen Dizisi Hakkında İzleyici Yorumları

İzleyici 1:  

Okulda ve/veya sosyal medyada yapılan zorbalığın getirebileceği sonuçları ve öğrencilerin zihniyetini değiştirmeye çalışan bir öğretmeni izliyoruz dizide. Şahsen çok hoşuma gitti ve heyecanla izledim, gelecek bölümü de iple çekiyorum.


  #Kim Jong-Un Öldü İddiası: İddialar Nasıl Başladı ve Neye Dayanıyor? #SosyalMedya #Tv #BB

İzleyici 2:

Kurgu, hikayenin sertliği, bir kaç sahnede „yok artık“ dedirtmesi, sosyal medya göndermeleri, tizen işletim sistemli akıllı saat detayı, gerilim müzikleri ve özgün jenerik müziği, ilker kaleli, merak ettirmesi yani her yönüyle mükemmel bir dizi.


İzleyici 3:

“Öğretmen” günümüz koşullarında psikolojik çemberi kırmak, gerçeği öğrenmek, duyarlı ve farkında olmak vicdanlı olmak için sıradan kibarlıkların yetmediğini gösteren bir dizi olmuş.


İzleyici 4:

Şu ana kadar Türk dizi standartlarının üstünde ilerliyor. Akran baskısı (zorbalığı) çok önemli bir konu bence öğretmenlere bunu fark etme konusunda eğitim verilmeli.


İzleyici 5:

Verdiği mesajlarla farkındalık yaratan bir dizi olmuş. İçi boş senaryolardan oluşan Türk dizileriyle kıyaslanamaz bile. Orijinali mini bir dizi ve konu kısıtlı. Ne kadar uzatılır bilmiyorum ama dizi şimdilik güzel ilerliyor. Oyunculuklar iyi, senaryo dolu. Başarılı bir iş olmuş.

öğretmen dizisi


  #Die Kinderporno-Jäger vom LKA: So arbeiten sie in Berlin

İzleyici 6:

Çok iyi dizi ayrıca baş karakter akran baskısı ve sosyal medyadaki linçlerin nasıl hayatları kaydırabileceğini tüm ülkeye öğretmeyi amaç edindiği için dizinin adı ‚öğretmen‘ olabilir.


İzleyici 7:

Akran zorbalığını canlandırmaya çalışan bir konu izliyoruz şu an. Maalesef neredeyse her zaman bu sebepten intihar eden öğrencinin karakterdeki gibi bir destekçisi/dinleyeni/kendisine gidip ağlayabildiği birisi olamamıştır.


İzleyici 8:

Dizi inanılmaz iyi gidiyor. Dizinin orijinali Japon yapımı olsa da oyunculuk, kurgu ve dizinin kalitesini beğendim. Üzerinde ciddi şekilde çalışılmış. Bazen, ben gerçekten Türk dizisi mi izliyorum diye yanımdaki arkadaşıma soruyorum.

İlker Kaleli’nin oyunculuğu efsane. Acayip gerildim.


İzleyici 9:

Akran zorbalığı, empatisizlik gibi bir konuya parmak basarak benden puanları topladı. Millet çocuk yerine canavar yetiştiriyor ana fikri ile yola çıkılması hoş olmuş. Küçük sosyopatlar yetiştirmekten vazgeçin mesajlı mükemmel bir dizi olmuş.


  #Coffee & Go: Diese 11 Cafés um den Stadtpark versorgen euch beim Spaziergang

İzleyici 10: 

Sanırım bu dizi son yılların en iyi dizisi olacak. Oyuncu seçimleri ve senaryo muhteşem ötesi görünüyor. Başrolde yer alan İlker Kaleli yine mükemmel bir performans sunuyor. Toplumun kanayan yarasına parmak basan dizi bence çok iyi olmuş.

Önerilen İçerik: Netflix’in En İyi Dizilerinden Biri Olan La Casa De Papel Hakkında Bilinmesi Gerekenler! 

BuradaBiliyorum.Com

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"