Sozialen Medien

#Öğretmen dizisinde hayretler içinde bırakan ters köşe! #SosyalMedya #Tv #BB

Öğretmen dizisinde hayretler içinde bırakan ters köşe!

BuradaBiliyorum.Com / Detay –– Öğretmen dizisi daha 2. bölümünde ters köşelere başladı! İlker Kaleli’nin yeniden ekrana döndüğü Öğretmen yeni bölümünde herkesi şaşırtacak bir ters köşe geliyor. Akif öğretmenin bu planından Metin Müdür de haberdar ve o da olayların içinde…

11 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 2.bölümden 2. fragman paylaşıldı.Metin müdür, yemek götürme bahanesi ile Akif ile buluştu. İkisinin sarıldığı anlar dikkatleri çekti. İzleyiciler için tam bir ters köşe sahne oldu.

Ceren Moray, Serkan Keskin, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu ve Şerif Erol’un da başrolünde yer aldığı dizi yeni bölümünde çok ilginç bir hal alacak.

  #„Suicide Squad 2“ macht mehr Spaß als das MCU: Regisseur James Gunn liefert dafür 5 Gründe

Akif’in bir psikopat değil aslında gerçekleri ortaya çıkartmak üzere birçok kişinin işbirliğinde profesyonel bir kişi, “Hoş geldin müdürüm” deyişine basılır ise polis olma ihtimali de yüksek.. Akif’in Rüya’nın katilini bulmak için de büyük bir organizasyonun bir parçası olduğu anlaşıldı.

İzleyiciler bu manzaya bir hayli şaşırdıklarını belirten yorumlarda bulundu. Öğretmen dizisi kalitesi ile adından çok konuşturuyor.

İşte Öğretmen dizisi 2.bölüm 2. fragmanı:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"