Sozialen Medien

#Öğretmen dizisinde sonunda beklenen isim geldi! #SosyalMedya #Tv #BB

Öğretmen dizisinde sonunda beklenen isim geldi!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Fox TV’de yayınlanan Öğretmen dizisinin ilk bölümü geçtiğimiz Çarşamba akşamına damgasını vurmuştu. 11 Mart akşamı da bu sefer ikinci bölüm izleyicilerin karşısına çıkacak.

Akif öğretmen okulda gerilimi yükseltirken, hastanede ise Zeynep’den güzel haberler var. İzleyicilerin heyecanla bekledikleri Ceren Moray sahneleri 2. bölümde kendini gösterecek. En son Avlu dizisinde Azra olarak izlediğimiz Ceren Moray, bambaşka bir karakterle ekranda. Ancak karakterinin detayları ve neden hastanede olduğunu,neler yaşadığına dair her şey sır.

Bu sır perdesi aralandıkça Öğretmen dizisi daha çok ilgi görecektir.  Uyanan Zeynep, Akif’in neler yaptığını bilmiyor. Akif ise o anda yanında olamadığı için büyük bir ızdırap duyuyor.

  #Bolonez Sos Nasıl Yapılır? Bolonez Sos Tarifi #SosyalMedya #Tv #BB

Okulda öğrenciler Akif öğretmene saldıracak ama sonucu ne olacak merak konusu… Bu arada Komiser Yılmaz, Zeynep’e olayları soruyor. Zeynep’in ise hiçbir şeyden haberi yok.

İşte Öğretmen dizisinin 2. bölümünden 3. fragman:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"