Sozialen Medien

#Omar Sy’ın Başrolünü Üstlendiği Netflix Dizisi Arsène Lupin’den Tanıtım Fragmanı Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Omar Sy’ın Başrolünü Üstlendiği Netflix Dizisi Arsène Lupin’den Tanıtım Fragmanı Yayınlandı


Intouchables ve X-Men: Days of Future Past gibi yapımlarla tanınan Omar Sy’ın başrolünü üstlendiği Netflix dizisi Arsène Lupin’den ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Uluslararası yapımlarının sayısını hızla artırmaya devam eden Netflix, Fransa yapımı orijinallerine bir yenisini daha ekliyor. Daha önce Marseille, Osmosis, Marianne gibi dizilere imza atan Netflix’in Fransa yapımı yeni dizisi Arsène Lupin önümüzdeki aylarda izleyici ile buluşacak. Intouchables, Jurassic World, X-Men: Days of Future Past gibi filmlerle tanınan Omar Sy‘ın başrolünü üstlendiği Arsène Lupin için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, diziden ilk tanıtım fragmanını yayınladı.

  #„Fluch der Karibik 6“ ohne Johnny Depp: So kämpfen die Fans für seinen Captain Jack Sparrow

İlk bölümünü The Transporter, The Incredible Hulk, Now You See Me gibi filmlerle tanınan Louis Leterrier‘in yönettiği dizi, Fransa edebiyatının en popüler karakterlerinden biri olan Arsène Lupin’in maceralarına odaklanıyor. Maurice Leblanc’ın yaratıcısı olduğu romanlarda hikâye 20. yüzyılın başlarında geçerken, Netflix’in dizi uyarlaması karakteri modern dünyaya getiriyor ve günümüzde geçen bir hikâyeyi ekranlara taşıyor.

Omar Sy’ın Başrolünü Üstlendiği Arsène Lupin’in Bu Yılın Son Aylarında İzleyici ile Buluşması Bekleniyor

Paris’i mesken tutan bir soygun hikâyesi anlatması beklenen diziden yayınlanan bu tanıtım fragmanı, meşhur Louvre Müzesi’nin hikâyenin merkezinde yer alacağını doğruluyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Omar Sy’a Hervé Pierre, Nicole Garcia, Clotilde Hesme, Ludivine Sagnier, Antoine Gouy, Shirine Boutella ve Soufiane Guerrab eşlik ediyor.

  #“Balkonunu Kendin Tasarla” #SosyalMedya #Tv #BB

Çekimlerine Paris’te devam edilen dizinin bu yıl izleyici ile buluşacağı biliniyor, ancak dizi için henüz resmi bir yayın tarihi açıklanmadı. Dizinin bu yılın son çeyreğinde ekranlara geleceği tahmin ediliyor.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"