Once Upon a Time in Hollywood’un Mini-Dizisi Oluyor

Görünüşe göre, Once Upon a Time in Hollywood‘un mini-dizisi gerçekten de Netflix‘e geliyor gibi. Filmin başrollerinde olan oyuncu Brad Pitt‘in onayladığı üzere Quentin Taratino, Heightfull Heigt‘in mini-dizisinden çok hoşnuttu. Eğer dizi Netflix’e geliyorsa, filmden silinen sahneleri izleyebileceğiz.

Yeni yapılmış bir röportajda Brad Pitt’e, Tarantino’nun bu mini-diziyi yapması hakkında ne düşündüğü soruldu. Pitt “Evet, onunla bu konuyu konuştuk. Bu çok parlak bir fikir.” ifadelerini kullandı.  Filmin sinemalardaki son hali 2 saat ve 30 dakika olmasına rağmen, hayranlar çok daha fazlasını görmek istedi. Pitt, mini-dizi hakkında şu sözleri dile getirdi;

  #73. BAFTA Ödülleri Değerlendirmesi #SosyalMedya #Tv #BB


Once Upon a Time in Hollywood'un Mini-Dizisi Oluyor -Geekrobats

Once Upon a Time in Hollywood’un sahnelerinin kesilmemiş hali 4 saat ve 20 dakika idi. Mini-dizi yapıldığı takdirde, orijinal görüntülerin tümünün kullanılarak parça parça bölünmesi bize dizide daha çok şey göreceğimizi vaat ediyor, ama bu Tarantino için biraz büyük bir yük olacağa benziyor. Kesilen sahnelerin bazıları şu şekilde.; Burt Reynolds rolünde James Marsden, Danny Strong rolünde Dean Martin, Margot Robbie’nin yüzmeye gittiği bir sahne, Jay Sebring’in hizmetçisi rolünde Jay Sebring.

Hatta bunların üzerine bir de 10 yaşındaki aktör Julia Butters’ın bir sahnesi de vardı. Once Upon a Time in Hollywood’un yapımcısı David Heyman sahne için “Butters’ın sahnesi o kadar iyiydi ki Oscar’a aday olabilirdi” dedi. Bunlar sadece kesildiğini bildiğimiz sahneler, Tarantino’nun daha çok fazla sahnesi olduğunu biliyoruz ve bu da bizi mini-dizi için çok heyecanlandırıyor.

  #TERMINATOR 6 İçin Schwarzenegger Geri Dönüyor

Fakat şu an için mini-dizinin yapılıp yapılmayacağı hakkında kesin bir bilgi yok. Ne Tarantino ne de Netflix bu durum hakkında açıklamada bulunmadı, filmin hala sinemalarda olduğunu da göz önünde bulundurursak bu çok da olağan dışı değil. Fakat Tarantino’nun bu yönde düşündüğü kesin bir gerçek.

Once Upon a Time in Hollywood'un Mini-Dizisi Oluyor -Geekrobats

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .