Technologie

OPPO Enco Free kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı

Kablosuz kulaklık pazarına bir model daha eklendi. Kısa süre önce OPPO Enco Free tanıtıldı. İşte modelin fiyatı ve özellikleri;

Türkiye’de resmi olarak yer alan isimlerden OPPO, Reno3 ailesiyle beraber beklenen OPPO Enco Free kablosuz kulaklık modelini de tanıttı. Apple’ın AirPods rakipleri arasına yerleşen model, görebileceğiniz üzere standart bir tasarıma sahip. Burada AirPods‘un sektör standardı olan çizgisini benimseyen model, sevindirici şekilde üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. 13,4 mm sürücülere sahip olan model, iOS ve Android cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuruyor. IPX4 sertifikasına sahip olan kulaklıklar, 31 mAh pilleriyle beş saatlik pil performansı sunuyor. 410 mAh pil barındıran hazneyle beraber toplam kullanım ömrü 25 saate varan Enco Free, ses ve müzik kontrolü için dokunmatik yüzeyler kullanıyor. Çıkarıldığı zaman müziği otomatik durdurabilen ve hazne kapağı açıldığı zaman otomatik bağlantı sunabilen kulaklık, şarj tarafında USB-C kullanıyor. Kulaklık ile yerleşik mikrofonlar sayesinde telefon görüşmesi de yapılabileceğini aktaralım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Enco Free kablosuz kulaklık dikkat çekiyor

Peki model kaça satılacak? İlerleyen dönemde Türkiye’de de satılacak gibi duran model için açıklanan fiyat yaklaşık 100 dolar seviyesinde. Aşırı ucuz bir seçenek olmayan kulaklığın, pazarda ses getireceğini düşünüyoruz. Modelin özellikle Çin pazarında iyi satış rakamlarına ulaşacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ekran altı kamera teknolojisi

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"