Technologie

Otomobil tutkunlarının çok seveceği YouTube kanalı [Video]YouTube Joe Black POV

Sıkı otomobil tutkunlarını çok memnun edecek bir YouTube kanalıyla karşınızdayız. Bu kanal özellikle POV otomobil videolarına odaklanıyor.

Günümüzde birçok otomobil odaklı video yayımlayan YouTube kanalı bulunuyor. Bu kanallar sayesinde kişiler almak istedikleri ya da beğendikleri araçları hareket halinde izleyebiliyor. İşte bu kanallardan birisi de Joe Black. Bu kanal birçok benzerinde farklı olarak sürülen araçların POV videolarına odaklanmış. Aynı zamanda sadece süper / hiper değil herkese yönelik araçlara yer veriyor olmasıyla da beğeni toplayan kanal, araçları birinci derece görüş açısıyla görmek isteyenler için gerçekten inanılmaz büyük bir kaynak konumunda yer alıyor. Bunu diyoruz çünkü kanalda haberini yaptığımız 23 Aralık 2019 itibariyle tam 378 farklı POV otomobil videosu yer alıyor. Gece ve gündüz farklı yollarda, farklı şartlarda ve eski yeni farklı araçlarla yapılan çekimler, hem izleme keyfi açısından güzel hem de oldukça sade. Videoların büyük bölümünde hiçbir konuşma ya da müzik yok. Bu sayede kulaklığı takarak almak istediğiniz aracı adeta siz sürüyormuş gibi izleyebiliyorsunuz. Bu tarz YouTube videoları görüş açısından performansa, motor sesinden otomobilin yalıtımına kadar birçok konuda bilgi veriyor ve bu da birçok kişi için büyük önem arz ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Joe Black YouTube kanalı sürekli güncelleniyor

Direkt olarak buradan takibe alabileceğiniz YouTube kanalı, yine haberini yaptığımız 23 Aralık 2019 itibariyle 49 binden fazla aboneye sahip. Bu tarz POV otomobil videolarından hoşlanıyorsanız, bu gösterişten uzak kanalı takip etmenizi öneriyoruz. Joe Black kanalında bir örnek videoyu sayfanın üstünde yer alıyor.

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!