Sozialen Medien

#Özge Özacar’ın evde dans ettiği anlara hayranları bayıldı! #SosyalMedya #Tv #BB

Özge Özacar’ın evde dans ettiği anlara hayranları bayıldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Ünlü oyuncu Özge Özacar, instagram hesabından ve youtube kanalından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Takipçileri ile yoğun bir etkileşim halinde bulunan oyuncu, en son dans videosu yayınladı.

Evinde dans ettiği anlarda Ozan Aydemir ile canlı yayınları birleştiren Özge Özacar, harika dansıyla da takipçilerinin beğenisini kazandı.

Özacar, “Hayatta sanırım en sevmediğim şey mazeret duymak. Bundandır ki elimden geldiğince her zorluk karşısında önce çözüm arama yoluna gittim, düşsem de kaybetsem de, hep denedim. Çok şanslıyım ki hayat da benim karşıma benim gibi düşünen, hisseden üretken insanlar çıkardı” diye mesaj da bıraktı.

Ünlü oyuncunun kıvrak hareketlerini çok beğendiklerini belirten takipçileri, doğallığı ve samimi halleriyle de hayranlıklarının arttığına yönelik yorumlarda bulundu.

Ünlü oyuncu en son bu sezonun başında Sevgili Geçmiş dizisindeki Azra karakteriyle ekranda yer almıştı.

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"