Sozialen Medien

#Özge Yağız Yemin’den Ayrılacak mı? İşte Detaylar (Yeni Dizi) #SosyalMedya #Tv #BB

Özge Yağız Yemin’den Ayrılacak mı? İşte Detaylar (Yeni Dizi)

Özge Yağız ile ilgili medya gündemini sarsacak iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Karamel Filmden çıkan bu haberler ne yazık ki gerçek. Bilindiği üzere Yemin dizisinin yapımcısı Karamel Film Emanet isimli yeni bir dizi hazırladığını açıklamıştı. Emanet dizisinin Yemin gibi günlük bir dizi değil Prime Time da yayınlanacak haftalık 120 dakika bir dizi olacağı biliniyor.

Özge Yağız Yemin’den Ayrılacak mı?

Yemin ve Emanet dizileri yapımcısı Karamel Film 2020 eylül ayına hazırlamayı planladığı Emanet dizisine kadın başrol oyuncusu arayışı içinde ancak elinde uzun süreli sözleşmesi bulunan Özge Yağız’dan da daha iyi bir alternatif de yok. Günlük diziler her ne kadar yüksek reytingler alsa da günlük dizilerin yayınlandığı saatlerde saniye başı reklam fiyatları çok ucuz olduğu için günlük dizi oyuncularının ve yapımcıların da kazançları kısıtlı oluyor.

  #Bliss: Ich möchte so gern ein Science-Fiction-Film sein

Karamel Film ise daha fazla kazanmak için hazır çok sevilmiş bir kadın başrol oyuncusu bulmuşken bir prime time dizisi hazırlamaya karar verdi; zaten Özge Yağız 2020 2021 sezonunda Yemin dizisinde devam etmeyecekti; zira güzel oyuncunun Yemin  dizisi ile ünü ülke sınırlarını aşmış ve sadece Türkiye de bile fan kitlesi 100.000 binleri aşmıştı.

Eğer Kanal 7 bir Prime Time dizisi hazırlamasa ve Özge Yağız’a yüksek ücretler teklif etmeseydi Özge Yağız bu kadar ünlenmişken günde 14 – 16 saat çalışıp da günlük dizi çekmezdi. Kanal 7 yetkilileri de Karamel Filmin bu planını onaylayınca Özge Yağız ile görüşmeler başladı. Eğer Özge Yağız yapımcı Karemel Filmin bu teklifini kabul ederse 2020 2021 yeni sezonunda Kanal 7’de yayınlanacak Emanet filminde kadın başrol olarak devam edecek.

  #Dämonen-Wahnsinn in WandaVision: Was im Marvel-Finale leider fehlt - und viele Fragen beantwortet hätte

Diğer taraftan Özge Yağız’ın bu teklifi kabul etmeme ihtimali de konuşuluyor zira Özge Yağız Kanal 7’de değilde belki de Atv, Star Tv ve Fox Tv gibi kanallarda yayınlanacak Ay Yapım O3 Medya gibi büyük şirketlerden de teklif almış olabilir; belki de onlardan gelen teklifi kabul edecek şuan için bilemeyiz; ancak görünen o ki kesin olan Özge Yağız’ın 2020 2021 yeni sezonunda Yemin dizisinde yer almayacağı.

Reyhan Yemin’den Ayrılacak mı?

Yemin dizisinde iki sezondur Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız’ın 2020 mayıs ayına kadar Karamel film ile sözleşmesi var yani dünya yansa Reyhan 2. sezonun sonuna kadar Yemin dizisinden ayrılamaz; Tabi Özge Yağız’ı avucunda tutan Karamel Film bir dalavere çevirip de Emanet dizini nisan 2020 de başlatmaya karar vermezse.

  #Stahl:hart gegen Mobbing gibt nach zweijähriger Pause Comeback

Özge Yağız Yemin’den Sonra Hangi Dizi de Yer Alacak?

Aslında biz Özge Yağız’ın Yemin dizisinde yaşadığını Hazal Subaşı’nın Adını Sen Koy dizisinde yaşadığına çok benzetiyoruz; Adını Sen Koy dizisi 2. sezondan sonra  Hazal Subaşı’nı eline tutamamış; Hazal Subaşı önce Kanal D’nin Bir Umut Yeter dizisinde başrolde yer almış dizi tutmayınca Trt 1’in Halka dizisine son olarak da Show TV’nin Çukur dizisine geçmişti. Hazal Subaşı şuanda Türkiye’nin en çok sevilen kadın başrol oyuncularından biri haline geldi.

İlerleyen yıllarda eğer Özge Yağız’da günlük dizi de kalmaz ve ufkunu geniş tutarak eline geçen fırsatları iyi kullanırsa Türkiye’nin kadın başrol oyuncularından biri olabilir; bunun içinde artık Yemin’i tadında bırakıp farklı ve büyük projelere adım atarak daha geniş kitlelere hitap edebilmeli. Şuanda Özge Yağız’ın Yemin dizisinden sonra Emanet dizisinde yer alacağı söylense de bu bilgi imzalat atılmadan kesinlik kazanamaz.

  #Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’nun Hayatı Hakkında 20 İlginç Bilgi!

Yemin Özge Yağız Fragmanı

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"