Sozialen Medien

#Payitaht Abdülhamid dizisinde dengeleri değiştirecek yeni gelişme! #SosyalMedya #Tv #BB

Payitaht Abdülhamid dizisinde dengeleri değiştirecek yeni gelişme!

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamları izleyicilerini ekran başına kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid yüz on birinci bölümüyle ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölümünde yeni düşman ortaya çıkacak.Bu yeni gelişme tüm dengeleri değiştirecek. Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Payitaht Abdülhamid”in yeni bölümünde neler olacak?

Yeni bölüm bilgilerinden önce Cem Özer’in diziye William Heckler olarak katıldığını ve yeni düşmanın da bu karakter olduğunu hatırlatalım. Özer, en son 2016 yılında O Hayat Benim dizisinde yer almıştı.

Abdülhamid, Zalman’ı alt ettikten sonra, Payitaht’a gönderilecek olan yeni düşmanın kim olduğunu öğrenir. Heckler, Abdülhamid’i yıkacak son darbeyi indirmek üzere İngiliz Sefir olarak karşısına çıkar. Ama bu kez düşman kartlarını açık oynamaktadır. Heckler, demiryolu ihalesini Siyonist devletinin menfaatine göre yapmak için almaya kararlıdır. Abdülhamid ve Hecler arasında istihbarat savaşı yaşanır. Heckler ve yanındakilerin bir amacı da Abdülhamid’in hafiye teşkilatını çökertmektir.

  # Leon Film – Konusu İnceleme ve Analiz

Abdülhamid, Halil Halid’e yeni bir vazife verir. Artık Serhafiye’dir. Ekibiyle birlikte vazifeleri de açıklanır. Bidar, kendini Abdülhamid’e affettirememenin acısını yaşamaktadır. Naime annesiyle babasının arasını düzeltmek için plan yapar. Gülcemal ise hamile olduğu için sarayda kalacaktır.

Blavatsky’nin emriyle ucu Yıldız Sarayı’na çıkan kuyunun yerini öğrenmeye çalışır. Bidar ve Naime cemiyete gittiklerinde Gülcemal’in Blavatsky ile gizli konuşmalarına şahit olurlar. Blavatsky ve Gülcemal deşifre mi olacaklar? Abdülhamid ve Bidar arasındaki buzlar çözülecek mi?

Halil Halid ve adamları Heckler’in sırrını, nihai amacını bulabilecek mi? Abdülhamid ve Heckler arasındaki savaşta kazanan kim olacak?  Tüm bu soruların cevapları Payitaht Abdülhamid’in 111. bölümünde… Payitaht Abdülhamid, 111. bölüm 28 Şubat Cuma akşamı TRT 1’de!

  #Geständnis vor „Jurassic World 3“: „Jurassic Park“-Star wusste nicht, was er im ersten Film tat

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"