Pazar Kahvaltılarından Aile Yemeklerine: Küçük Mutfaklar İçin 12 Mutfak Masası Önerisi

Hepimiz biliyoruz ki mutfak, Türk kültüründe oldukça önemli bir yere sahip. Kalabalık aile yemekleri, pazar kahvaltıları ve çay saatleri, olmazsa olmazlarımız arasında. Durum böyle olunca mutfak masalarının da önemi artıyor. Eğer geniş bir mutfağınız yoksa endişelenmenize hiç gerek yok! Küçük mutfaklarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz en kullanışlı mutfak masası modelleri sizler için listelendi. İşte küçük mutfaklar için en çok satan mutfak masaları…
  #Netflix’in Yeni Dizisi Ragnarok Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve İzleyici Yorumları #SosyalMedya #Tv #BB

1. Mermer desenli katlanır masa
Mermer desenli eşyalar, son yıllarda epey popüler. Bu masayla siz de mermer zarifliğini mutfağınıza getirebilir, kalabalık yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Katlanır özelliği sayesinde yer kaplamayan bu masa, küçük mutfaklar için oldukça ideal. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


2. Grilla katlanır masa
Eğer tercihinizi daha yumuşak desenli mermer masalardan yana kullanmak istiyorsanız Grilla masa tam size göre! Açık tondaki renkleri sayesinde ferah bir mutfak elde etmenizi sağlayacak bu masa, katlanır özelliği sayesinde de yer kaplamıyor. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Açılır-kapanır beyaz masa
Listemizin en dikkat çeken masalarından biri de açılır-kapanır masalar. Duvara monte ederek kullanabileceğiniz bu masalar, adeta küçük mutfakların kurtarıcısı. İstediğinizde kapatabileceğiniz bu masalar sayesinde alandan kazanmanız da mümkün. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  #Bizim Toptan Market 25 Haziran - 8 Temmuz 2020 Aktüel Kataloğu İndirimli Ürünler

4. Açılır-kapanır ahşap masa
Eğer tercihinizi ahşap masalardan yana kullanmak istiyorsanız açılır-kapanır ahşap masalar tam size göre! Doğal tonlarda mutfaklar için ideal olan bu masalar, küçük mutfaklar için en doğru tercihlerden biri. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


5. Çok amaçlı katlanır masa
Duvara monte ederek kullanabileceğiniz bu masa, kapalı olduğunda dolap gibi gözüküyor. Gerekli durumlarda ise açılarak masa halini alabiliyor. Küçük mutfaklar için ideal olan bu ürün dekoratif bir görüntü sunuyor. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

6. Çok amaçlı masa

mutfak masası modelleri


Eğer mutfağınızda raf ve masa için yeterli alan yoksa tek bir ürünle ikisini de aradan çıkarmaya ne dersiniz? Çok amaçlı masalar sayesinde hem geniş bir masaya hem de kavanozlarınızı yerleştirecek raflara sahip olabilirsiniz. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  #Stephen Hawking'in Kehanetleri #SosyalMedya #Tv #BB

7. Akıllı raf masa
Listemizin en dikkat çeken mutfak masalarından biri olan akıllı raf masalar, oldukça kullanışlı. Dilerseniz raf sistemi dilerseniz masa olarak kullanabileceğiniz bu ürünler, küçük mutfaklar için harika. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

8. Akıllı küçük raf masa

mutfak masası modelleri


Eğer akıllı raf masaları yerleştirecek alanınız yoksa endişelenmenize hiç gerek yok! Duvara monte edebileceğiniz küçük raf masalar sayesinde siz de kullanışlı bir mutfak yaratabilirsiniz. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


9. Çok fonksiyonlu beyaz masa

mutfak masası modelleri


Küçük mutfaklar için harika olan bir başka ürünle devam edelim. Açıldığında 1-2 kişilik masa halini alan bu ürün, kurtarıcınız olacak. Dilerseniz masanın üzerinde yer alan bölmeyi çeşitli kavanozlar ya da dekoratif eşyalar için kullanabilirsiniz. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  #Dünyanın En Garip Müzeleri

10. Milano beyaz mutfak masası

mutfak masası modelleri


Eğer bir nebze daha büyük bir mutfağınız varsa sizi Milano mutfak masasıyla tanıştıralım! Metal ayaklarıyla oldukça şık bir görünüm sunan bu masalar, 90×60 ölçülerinde. Yani küçük mutfaklar için oldukça ideal. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

11. Metal ayaklı mermer desenli masa

mutfak masası modelleri


Eğer mermer deseninden vazgeçemiyorsanız doğru yerdesiniz! Metal ayaklarla birleştiğinde oldukça şık bir görünüm sunan bu masa, 60×120 ölçülerinde. Yani 3-4 kişilik aileler için oldukça ideal. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

12. Metal ayaklı Hilal masa
Mutfak masası modelleri içerisindeki tercihinizi daha doğal bir görüntüden yana kullanmak istiyorsanız Hilal masayla devam edelim! Ahşap deseniyle doğal bir görüntü sunan Hilal masa, 60×120 ölçülerinde. Küçük aileler için ideal olan masa, aile yemeklerinizin keyfini katlayacak. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  #Sinema Tarihinin En Göze Çarpan 9 Yasak Aşk Filmi

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .