Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya

Penny Dreadful: City of Angels: Çıkış tarihi, konusu ve oyuncu kadrosu

Viktorya dönemine veda ediyoruz! Merakla beklenen Penny Dreadful: City of Angels dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte devam dizisi hakkında tüm bilgiler!

Gotik korku öğelerinin kullanımı ve görsel açıdan muazzam sunumuyla Penny Dreadful, yayınlanan üç sezonunun ardından başarısının zirvesinde ekranlara veda ederek televizyon ekranlarının kısa soluklu fakat yıllarca hatırlanacak yapımları arasındaki yerini aldı. 2016 yılındaki finalinden bu yana geri döneceği dedikoduları konuşulan Penny Dreadful, bir devam dizisiyle tekrar seyirci karşısına çıkacak. Showtime, yaptığı açıklamayla Penny Dreadful: City of Angels dizisinin yapımına başlandığını duyurdu.

Yeni dizisi 2014-2016 yılları arasında yayınlanan Penny Dreadful‘dan hem karakterler hem de zaman/mekan olarak bütünüyle farklılık gösterecek olsa da aynı durum yapımcı ekip için geçerli değil. John Logan, devam dizisinde yazarlık ve baş yapımcılık görevini üstlenecek. Logan’a ise Showtime’da yayınlanan Kidding ve I’m Dying Up Here gibi yapımlarda da yer alan Michael Aguilar eşlik edecek.

  Yemin 153.-154.-155. bölüm özeti fragmanı 1-2-3 Ocak 2020

Penny Dreadful: City of Angels ilk fotoğraflar

Entertainment Weekly, Showtime’da yayınlanacak olan Penny Dreadful: City of Angels için ilk fotoğrafları paylaştı.

Yayınlanan fotoğraflarda daha önce Game of Thrones dizisinde çok daha renkli bir kostümle karşımıza çıkan ve Magda isimli şekil değiştiren bir şeytanı canlandıracak olan Natalie Dormer‘ı ilk kez görme fırsatı yakalıyoruz. Dormer’a göre Magda karakteri çok boyutlu ve düzensizliğin ilk ekilen tohumlarını çoktan görebilmiş bir isim.

Ünlü aktris verdiği demeçte karakterinin hikayedeki rolünden de bahsetti. Pesimist bir karakter olan Magda ve onun optimist kız kardeşi Santa Muerte arasındaki kompleks ilişkinin merkezinde yer alan ideolojik çatışmalar ikilinin hikayelerinde önemli rol oynayacak. Lorenza Izzo‘nun hayat vereceği Santa Muerte, ölüm sonrası yaşamda ruhlara rehberlik eden bir ölüm meleği.

  #Ahu Yağtu’ya kötü kadın rolleri çok yakışıyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Penny Dreadful: City of Angels oyuncu kadrosu

Oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosunda sahip olan Penny Dreadful: City of Angels, kadrosunu iki ana isim etrafında şekillendirecek. Dizinin iki başrolü Michael Gladis ve Lorenza Izzo, daha önce 2016 yılında AMC’de yayınlanan ve kısa bir sürenin ardından ekranlara veda eden suç-drama dizisi Feed the Beast‘de beraber rol almıştı.

Feed the Beast dizisinden Lorenza Izzo ve Michael Gladis

Michael Gladis, Los Angeles Şehir Konseyi’nin Taşımacılık Komitesi başkanlık pozisyonunda bulunan konsey üyesi Charlton Townsend’e hayat verecek. Gladis tarafından canlandırılacak olan Townsend, oldukça hırslı ve acımasız bir politikacı olarak tanımlanıyor. Aktör, daha önce Mad Men, Extant, Reckless, Feed the Beast ve Eagleheart gibi birçok diziyle televizyon ekranlarında boy göstermişti. Gladis, 2015 yılında vizyona giren Terminator: Genisys filminde de rol aldı.

  #Survivor 2020 75.Bölüm Fragmanı ve Özeti #SosyalMedya #Tv #BB

Lorenza Izzo, karizmatik şeytan Magda’nın kız kardeşi ölüm meleği Santa Muerte rolüyle dizide yer alacak. Izzo, son olarak 2019 yılının en çok konuşulan filmlerinden Quentin Tarantino imzalı Once Upon a Time in Hollywood‘da rol almıştı.

Showtime ayrıca dizide karşımıza çıkacak diğer isimleri de açıkladı:

Adam Rodriguez (Magic Mike, Criminal Minds) Vega ailesinin en büyük oğlu ve halkı tarafından sevilen bir sendika lideri olan Raul Vega’yı canlandıracak. Güvenilir ve sevilen bir isim olan Raul, erkek kardeşi Tiago için bir baba figürü olmaya çalışıyor.

Thomas Kretschmann (Avengers: Age of Ultron, Berlin Station) Los Angeles’ın geleceği için büyük planları olan gizemli Alman mimar Richard Goss’u canlandıracak. Şehrin düzeni ve geleceği hakkında gizli planları olan manipülatif karakter, aynı zamanda yönetim kısmıyla da önemli bağlara sahip.

  #Hercai 39.Bölüm 2. Fragmanı (Yeni Sezon) ve Özeti izle

Dizinin kadrosunda yer alacak oyuncular bu isimlerle sınırlı değil. İşte Penny Dreadful: City of Angels oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler!

Penny Dreadful: City of Angels konusu

Penny Dreadful: City of Angels ilgi çekici bir başlıkla geliyor: ”Bazen ölü olanlar ölü kalmak zorunda değildir.”

Devam dizisi, orijinal yapımın ruhani takipçisi olarak tanımlanıyor. Yeni dizisi tamamen farklı karakterlere odaklanırken efsaneleri de kronolojik olarak ileri taşıyacak. Penny Dreadful: City of Angels, Viktorya dönemi Londra şehrinde geçen orijinal yapımın ardından seyircileri 1938 yılının Los Angeles şehrine götürecek. Bu yıllarda Meksika-Amerikan topluluklarında halk arasında yaygın olan doğaüstü olaylara odaklanılacak.

2014-2016 yılları arasında yayınlanan Penny Dreadful, büyü ve canavarları Viktorya dönemi Londra şehrinin sosyoekonomik gerçekleriyle birleştirmeyi başarmıştı. Dizinin yaratıcısı John Logan’a göre devam dizisi de Los Angeles şehrinin sosyopolitik konumu ve doğaüstü esintileri arasında bir denge yakalamaya çalışacak.

  #Kalk Gidelim Eve 2.Bölüm Fragmanı ve Özeti #SosyalMedya #Tv #BB

Penny Dreadful: City of Angels çıkış tarihi

Penny Dreadful: City of Angels dizisinin çıkış tarihi hakkında henüz kesin bir bilgi yok. Dizinin yapımına 2019 yılının Ağustos ayında başlanmıştı.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu