Pınar Altuğ takipçilerine öyle laflarla ayar verdi ki, sosyal medyayı salladı!

BuradaBiliyorum.Com/ Detay – Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem karakteri ile akıllara yazılan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, koronavirüs salgını nedeniyle ailesiyle birlikte evinde karantina altında…Oyuncu, bu süreci pozitif açıdan değerlendirmek adına instagram hesabı üzerinden takipçileri ile sıklıkla farklı etkinliklerle buluşuyor.

Yemek tarifleri verdiği canlı yayınlar yapan, çeşitli videolarla ev hallerini paylaşan, zaman zaman kıyafetlerini soranlara nasıl erişebileceklerini aktaran oyuncu, gelen yorumları da yanıtlıyor.

Pınar Altuğ’u takipçilerini yorumlarına verdiği farklı yanıtlar kimilerini kızdırsa da kimileri ise sosyal medyada bu tavrını öven mesajlar paylaşmakta.

Pınar Altuğ, bugün twitter ortamında binlerce paylaşımla gündemin ilk sırasına yerleşti. Oyuncuya gelen yorumlar da ilginç oldu.”Tahammül seviyesi benimle aynı olan birini buldum” diyen bir takipçinin yanı sıra bir başkası ise “Umursamazlık seviyem ektedir” diye yazdı. Birçok kişi yanıtları okurken kahkahalar attığını belirtirken, bazıları ise bu yorumlardaki üslubunu eleştiren mesajlar paylaştı.

Peki Pınar Altuğ’u sosyal medyada öne çıkartan mesajlar ve verdiği yanıtlar nelerdi? İşte bazılarını ekte bulabilirsiniz…

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .