Spiel

PUBG Mobile 0.17.0 güncellemesi öncesi heyecan verici ilk sızıntılar – BBPUBG Mobile

Geçtiğimiz günlerde 0.16.5 güncellemesiyle beraber 11. sezonu başlatan PUBG Mobile, 0.17.0 güncellemesi için beta testine başladı. İlk sızıntılar geldi.

En popüler mobil Battle Royale oyunları arasında zirveye oynayan PUBG Mobile geçtiğimiz günlerde 11. sezonu başlattı. 0.16.5 güncellemesi alan oyun bu güncellemeyle beraber bazı yenilikleri ve iyileştirmeleri de bünyesine dahil etmişti. Doğal olarak bu güncellemenin ardından gözler gelecek yeni güncellemeye döndü. 0.17.0 güncellemesinin beta testinin başlamasıyla beraber ilgi çekici ilk sızıntılar da geldi. Onlardan biri oyuncuların hayli istediği Death Cam. PC versiyonunda halihazırda bulunan bu özelliğin oyuna gelmesi durumunda artık maçlarda öldükten sonra nasıl öldürüldüğünüzü izleyebileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 0.17.0 sızıntısında yeni mod

Bir diğer sızıntı ise yeni oyun modu Extreme Cold. Adı üzerinde çok soğuk bir ortamda hayatta kalmaya çalışacağınız bu modda, odun toplamanız ve ara ara ateş yakmanız gerekecek. Oyuncuların aynı zamanda hayvanları avlayabileceği ve yiyebileceği de kaydediliyor. Aşırı soğuk dalgası vurduğunda bir sığınak bulmalı ve soğuktan kaçınmalısınız. Bu ilginç oyun modu şüphesiz eğlenceli bir değişiklik olacaktır. Aynı zamanda renk körü ayarı da uzun zamandır mobilde istenen özelliklerdendi. 2020’de de oyuna dahil edeceği geçmişte duyurulmuştu. Sızıntılara bakılırsa 0.17.0 ile bu özellik de geliyor. Son olarak PUBG Mobile Erangel haritasına bazı yenilikler eklemeye hazırlanıyor. Arcade ve Amusement Park olmak üzere iki yeni nokta haritaya eklenecek. Bu yerlerde oyuncuların mini oyunlar bulabileceği de kaydedilmiş. Bu değişimlerin beta versiyonunda olduğunu hatırlatalım. 0.17.0 ile gelmesi bekleniyor ancak bazıları test sürecini başarıyla tamamlayamazsa ileri tarihe atılabilir.

İlginizi çekebilir

11. sezon tanıtımı


Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!