Allgemeines

#Radiohead Sırayla Konser Kayıtlarını Yayınlayacak #SosyalMedya #Tv #BB

Radiohead Sırayla Konser Kayıtlarını Yayınlayacak

Yazar Kübra Gaburga üzerinde
09 Nisan 2020

Radiohead evde kalan hayranlarının yalnızlığını paylaşmaya karar verdi. Grup, bu geceden başlayarak her hafta bir konser kaydını Youtube üzerinden yayınlayacak.

Bantmag haberine göre, sosyal medyadan hayranlarına seslenen grup, “Şu sıralar evde geçireceğiniz sakin gecelerin tadını çıkarmaktan başka bir şansınız yok” hatırlatmasını yaparak Radiohead kütüphanesinden seçtikleri performansları YouTube’a taşımaya karar verdiklerini açıkladı.

İlk konser 7 Ekim 2000 tarihli Punchestown Racecourse’ta gerçekleştirilen Dublin konseri, “Live from a Tent in Dublin” olacak. Bu konserin özelliği grubun ‘Kid A’ albümünün yayınlanmasının hemen ardından sahnelenmiş olması. Konserin çalma listesinde henüz bir haftası bile dolmamış efsane albümden de şarkılar var. Street Spirit, No Surprises, Just ve Pyramid Song gibi şarkılar yer alıyor.

Konser, 9 Nisan’ı 10 Nisan’a bağlayan gece Türkiye saatiyle 01:00’de yayınlanacak.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"