Sozialen Medien

Ramo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetlerin Markası Modeli

14 Ocak 2020 Salı akşamı Show TV ekranlarında başlayacak olan Ramo dizisinin baş rollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik, Cemre Baysel ve Burcu Cavrar gibi önemli oyuncular yer alıyor. Bu kadar önemli ve başarılı oyuncunun bir araya geldiği Ramo dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafetler elbiseler izleyenler tarafından oldukça merak edilecek görünüyor. Bizde bu sayfada Ramo dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafetleri elbiseleri sizler için yazmaya ve merak edilen sorulan elbiselerin marka ve modellerini sizler için araştırmaya çalışacağız.

Ramo Dizisinde Sibelin Giydiği Elbise ve KıyafetlerRamo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve Kıyafetler

Ramo Dizisinde Ramo (Murat Yıldırım) Giydiği KıyafetlerRamo Oyuncu Kıyafetleri burada

Ramo dizisinde Ramazan (Ramo) karakterini oynayan Murat Yıldırım oldukça şık ve birbirinden farklı birçok takım elbise ayakkabı mont kazak kısacası giydiği her şey merak konusu olurken Ramo’nun oldukça farklı tarzı gençler tarafından örnek alınmaya ve giydiği her şey merak edilmeye başlandı. Biz de burada sizlerden gelen istekler ve meraklı sorular sonrasında Ramo dizisinde Murat Yıldırım’ın giymiş olduğu tüm elbiseleri kıyafetleri marka ve model olarak ayrıca Ramo’nun binmiş olduğu araba modeli takmış olduğu saat veya gözlük giymiş olduğu ayakkabı ve tarzını yansıtan bütün kıyafetleri marka olarak model olarak sizlerin merak ettiği her şeyi burada yazmaya çalışacağız.

Ramo Sibelin Kıyafetleri neredeRamo dizisinde Sibel’in (Esra Bilgiç) giymiş olduğu elbise kıyafet marka ve modelleri

14 Ocak 2020 Salı akşamı Show TV ekranlarında ilk bölümüyle ekrana gelen Ramo dizisinde Sibel karakterini canlandıran Esra Bilgiç hem güzelliği ile hem de giymiş olduğu kıyafetlerle herkesin dikkatini en çok çeken oyuncuların başında geliyor. Biz de bu sayfada Ramo dizisinde Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç’in giymiş olduğu elbise modellerine kazak pantolon ayakkabı takmış olduğu takılar kısacası her türlü elbise kıyafet ayakkabı modellerini kısa kısa sizlere tanıtmak ve resimleri ile birlikte marka ve model olarak burada yazmak istiyoruz.

Bu baş rollerin dışında Ramo dizisinde oynayan Boz karakterinin giymiş olduğu kıyafetleri ve Fatoş ile Fidan’ın giymiş olduğu elbiseleri marka ve model olarak sizlere yazmak istiyoruz. Ramo dizisinde kıyafetleri ile merak edilecek oyuncuların başında yer alan Fatoş ile Fidan hangi marka hangi model kıyafetleri nereden alınıyor gibi her türlü merak ettiğiniz soruyu aşağıda bizlere sorabilir Ramo dizisinde burada adını yazmadığımız diğer oyuncuların da kıyafet ve elbiselerini bizlere danışabilirsiniz.

Ramo Dizisinde Oyuncuların Giydiği Elbise ve KıyafetlerRamo Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Markası Modeli Fiyatı

Adana’da çekimlerine devam edilen Ramo dizisinin bölgeye özel giydiği elbise ve kıyafetlerde oldukça merak edilecek ve özellikle Adana şalvarı dediğimiz kıyafeti izleyiciler sık sık sorgulayacak. Adana’ya özgü bir giyim tarzı olan Adana şalvarı ayrıca sıcaktan korunmak için kafalarına taktıkları bereler kısacası Ramo dizisinde göreceğimiz sıra dışı kıyafetlerde yine burada sizlere sunulacak. Ramo dizisinde en çok Esra bilgiç’in canlandırdığı Sibel karakteri ile Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Ramo karakterinin elbise ve kıyafetleri merak edilecek biz de burada sizlere sorduğunuz merak ettiğiniz her şeyi elimizden geldikçe bulabildiğimiz kadar yazmaya çalışacağız.

Ramo Oyuncu Kıyafetleri marka ve modelleriRamo dizisinde gördüğünüz beğendiğiniz elbise ve kıyafetleri marka ve model olarak bizlere sorabilir aşağıdaki yorum kısmından yazarak hangi bölümde kimin giydiği elbiseyi merak ediyorsanız açıkça sorabilirsiniz. Ramo dizisinin kıyafetlerini buldukça buraya eklemeye marka model ve fiyat olarak sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz, şimdilik iyi seyirler.

Ramo Dizisi Fatoş Kıyafetleri Marka Modelleri

Ramo Dizisi Sibel Kıyafetleri Marka Modelleri

Ramo Cavidan Kıyafetleri Giydiği Elbiseler Marka Modelleri

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!