Technologie

Resmi video çıktı; Galaxy S20 ve Galaxy Fold 2 için hazır olun!Samsung Galaxy S20 Galaxy Fold 2


Samsung Galaxy S20 ve Samsung Galaxy Fold 2 modelleri için resmi “Unpacked” videosu sızdırıldı. Buradan artık lansman tarihi netleşmiş oldu.

Samsung Galaxy S20 ailesiyle merak edilen katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2, yukarıda izleyebileceğiniz resmi Unpacked videosuna göre 11 Şubat 2020 tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Daha önce de duyduğumuz bu bilgi, modeller için heyecanı artırmış durumda. San Francisco merkezli olarak tanıtılacak denilen ancak bu detayları henüz netleşmeyen modeller, biliyorsunuz gündemden düşmüyor. Ortaya çıktığı kadarıyla Galaxy S20 ailesinde S20, S20 Plus ve S20 Ultra olmak üzere üç farklı versiyon bulunuyor. Burada da en çok serinin en gelişmiş modeli olan beş arka kameralı S20 Ultra merak uyandırıyor. Bu modelde 5x optik zoom getiren “periskop” kamera bulunuyor. Sağlam kaynaklar bu kamera sistemi için pazarın en iyisi olacak yorumu yapıyor. Firmanı bu modelde özel bir 108 megapiksel sensörü yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesiyle gelecek Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon için neler biliyoruz?

Samsung Galaxy Fold 2, yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda geliyor. Kalın çerçevelere ve ön kameraya ev sahipliği yapan büyük bir ekran deliğiyle gelen model, ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanıyor. Bu sayede normal telefonlardaki alıştığımız kalite deneyimini getirecek, katlanma çıkıntısı oluşturmayacak ve çizilmelere dayanıklı olacak Galaxy Fold 2, biliyorsunuz dışında da ufak bir ekran taşıyor. Daha önce sızdırılan fiyat doğru ise model raflardaki yerini 850 dolar gibi iddialı bir rakamdan alacak telefonda, 45W hızlı şarj siteminin olacağı da iddia ediliyor.

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"