Sozialen Medien

#Richard E. Grant, Tom Hiddleston’lı Loki Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Dâhil Oldu #SosyalMedya #Tv #BB

Richard E. Grant, Tom Hiddleston’lı Loki Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Dâhil Oldu


Richard E. Grant, Marvel Sinematik Evreni’nin önemli karakterlerinden Loki’ye odaklanan Disney dizisinin oyuncu kadrosuna dâhil oldu.

Avengers: Endgame ile Marvel Sinematik Evreni’nde bir dönemi kapatan Marvel, bundan sonra sinematik evrenini sadece filmlerle değil, film ve dizilerle şekillendirecek. Marvel Sinematik Evreni‘nde yer alan karakterleri barındıran bu diziler, sinematik evrende olup bitenlere doğrudan etki edecek. Disney ‘ta izleyici ile buluşacak bu diziler, bu özellikleriyle Agents of S.H.I.E.L.D., Daredevil, Runaways gibi eski Marvel dizilerinden çok daha ayrı bir yerde duracaklar.

  #Aslı Özge’nin Mini Dizisi Dunkelstadt 70. Berlin Film Festivali’nde İzleyici ile Buluşacak #SosyalMedya #Tv #BB

Marvel Sinematik Evreni’nin mimarı olan Kevin Feige‘nin önderliğinde hazırlanan bu Disney dizilerinden biri de Thor filmlerinden tanıdığımız Loki‘nin maceralarına odaklanacak dizi olacak. Karakterle aynı adı taşıyan dizinin çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlandı. Çekimlere başlanmasıyla birlikte dizinin oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Marvel Sinematik Evreni’nde Loki’ye hayat veren Tom Hiddleston‘ın aynı rolle geri döndüğü dizinin oyuncu kadrosuna dâhil olan son isim usta oyuncu Richard E. Grant oldu.

Withnail and I ile sinemaseverlerin gönlünü kazanan, geçen yılsa Can You Ever Forgive Me? ile ilk Oscar adaylığını kazanan Richard E. Grant’in dizide hangi karaktere hayat vereceği şimdilik belirsizliğini koruyor.

Tom Hiddleston’ın Başrolünü Üstlendiği Loki Dizisi, Önümüzdeki Yıl İzleyici ile Buluşacak

  #Disney+ ab heute auf Media-Receivern der Telekom verfügbar

Avengers: Engame’de yaşananlardan doğrudan etkilenecek olan Loki dizisi, filmde Uzay Taşı’nı alıp kaçan karakterin bu noktadan sonra yaşadığı maceraları konu alacak. Dizi hakkında bilinenler oldukça kısıtlı olsa da, Loki’nin dizide farklı zamanlara ve farklı evrenlere yolculuk edeceği biliniyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde dizinin setinden yayınlanan görüntüler, Loki’nin çizgiromanlardan aşina aldığımız kadın versiyonunun da dizide yer alabileceğini gösteriyor.

Rick and Morty’nin senarist ekibinde yer alan Michael Waldron tarafından hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Sex Education ve Daybreak gibi dizilerle tanınan Kate Herron oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Tom Hiddleston ve Richard E. Grant’in yanı sıra Sophia Di Martino, Owen Wilson ve Gugu Mbatha-Raw da yer alıyor. Önümüzdeki günlerde dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimlerin de dâhil olacağı tahmin ediliyor.

  #Maria ile Mustafa 1. Bölüm

Loki dizisi için henüz resmi bir yayın tarihi açıklanmamış olsa da, Bob Iger’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla birlikte dizinin 2021’in ilk aylarında ekranlara geleceği kesinleşti.

Kaynak: Variety

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"