Sozialen Medien

#Rules Don’t Apply Konusu ve İncelemesi; Warren Beaty, Howard Huges Olarak Büyülüyor. #SosyalMedya #Tv #BB

Rules Don’t Apply Konusu ve İncelemesi; Warren Beaty, Howard Huges Olarak Büyülüyor.

Zaman, onu takip edebileceğinizden daha hızlı uçuyor. Kadınlar, yemekler, sürücüler, günler ve geceler, hepsi bir biri ardında hızla geçmişe uçup gidiyor. Herkes ne yapmak istediği hakkında konuşsa da, ne yapmaları gerektiği hakkında daha fazla konuşarak kandırılıyor, kimse aslında bir şey yapmıyor gibi görünüyor. Yalnız bu film daha çok genç ve güzel şeylere ait.

Marla Mabrey'e (Lily Collins)
Marla Mabrey’e (Lily Collins)

Warren Beaty’nin kendi yazıp yönettiği hatta başrol oynadığı 1950’lerin Hollywood’un da geçen romantik dramaya hoşgeldiniz. Rules Don’t Apply‘nin konusu gençlik filmi ile çok derin mesaj içerikli bir senaryonun ortasına sıkışmış gibi duruyor. O zamanların muhafazakar cinsel gelenekleriyle dini ve sosyal bakımdan kabız olan genç bir çift ve başka insanların hayatlarını kontrol eden hatta bunu kurumsallaştırmış bir milyardere bağlı eğlenceli ve ilginç bir yapım izleyeceğiz. Mükemmel bir romantik komedi, bir deli tarafından nasıl anlamaya çalıştığınız bir sürece dönüşür?

  #The Masked Singer: Am Dienstag fallen zwei Masken

Şoför Frank Forbes (Alden Ehrenreich), havaalanından saf Virjinyalı Marla Mabrey’i (Lily Collins) alırken görür görmez ondan etkilenir. Ülke çapında elma güzeli seçildikten sonra Hughes tarafından sözleşme altına alınan diğer yetenekli ve güzel kızlardan biri olmuştur. Aşırı dindar annesi (Annette Bening) eşliğinde Los Angeles’a getirilen Marla güzel bir Hollywood Hills evinde kalmaya başlar. Marla yakında katılacağı deneme çekimini beklemeye başlar. Ancak bunun yerine tıpkı kendisi gibi 25 genç ve güzel kadınla bale, piyano benzeri yetenek derslerine katılmaya başlar.

Frank Forbes (Alden Ehrenreich)
Frank Forbes (Alden Ehrenreich)

Marla’nın genç ve yakışıklı şoförü Frank’de işe yeni başlamıştır ve diğerleri gibi Hughes ile tanışmak için büyük bir beklentinin içindedir. Birbirlerinden etkilenen iki genç karşılıklı cinsel deneyimsizlikleri ve zamanın ruhuna da dayalı bir şekilde hızla birbirlerine bağlanırlar. Marla kendini Meryem Ana tadında ifade ederken, Frank’inde ortaokuldan bu yana süren bir ilişkisi vardır ve nişanlılardır. Marla’nın tabiriyle evli bile sayılırlar.

  #Pilsiz Game Boy Geliştirildi

Milyarder ihtiyarla tanışma şerefine eren bu iki gencin hayatları çok farklı yönde evrilir. Frank’in kafasında kurduğu arsa planları birden Hughes’ın kişisel asistanına dönüşmesiyle yatarken, Marla için durum daha komplike bir hale gelir. Hughes’ın aktrislere olan düşkünlüğü ve istikrarlılığıyla uzun zamandır bilinmektedir. Ancak Marla’nın bir deneme çekimi bile alamayacağını fark etmesi uzun zamanını alır. Zamanla Hughes’un yakınındaki herkes boşa zaman harcadığı duygusuna kapılmaya başlar.

Frank ve Howard Huges'ın ilk tanışması
Frank ve Howard Huges’ın ilk tanışması

Filmde olan bazı olayların nedenini hala anlamasam da, gerek dekor, kostüm ve oyuncularla sizi geçmiş zamanın büyülü romantik atmosferine çektiği kesin. Lily Collins’in nefes kesici duru güzelliği, Alden Ehrenreich’in baş döndürücü çekiciliği ve muhteşem oyunculukları için bile izlenebilecek bir film. Hollywood’un acı yanlarını anlatacağı kadar eğlenceli ve absürt anlarını da ekrana taşıyan Rules Don’t Apply filmi iddialı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Fimde Lilly Collins ve Alden Ehrenreich’in yanı ayrıca Alec Baldwin, Annette Bening, Haley Bennett, Matthew Broderick, Ed Harris, Oliver Platt  Martin Sheen gibi güçlü isimler de yer alıyor. Kesinlikle sıkılmadan izleyeceğinizi garanti ediyorum.

  #iPhone 12 Modelleri, 15 Eylül’de Tanıtılmayabilir

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"