Sozialen Medien

#Rüya Coriç Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? #SosyalMedya #Tv #BB

Rüya Coriç Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Rüya Coriç Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet’te kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. Daha önce Yemin dizisinde yer alan Özge Yağız’ın teklifi reddetmesi sonrası Emanet dizisi kadın başrol oyunculuğu için ise güzel oyuncu Rüya Coriç ile anlaşıldı. Peki Rüya Coriç kimdir?

Rüya Coriç Kimdir?

Rüya Coriç deyince aklımıza 100’de 100 Hayatlar programında üstlendiği sunuculuk gelmektedir; 1996 da Sırbistan’da dünyaya gelen Rüya Coriç 24 yaşındadır. Nişantası Üniversitesinde Sinema ve Televiyon eğitimi alan Rüya Coriç Gazikent Üniversitesi’nde kemera önü oyunculuk derslerini tamamlamıştır. 2019 da Model of Turkey yarışmasında en iyi fotoğraf veren manken seçilmiştir. Rüya Coriç sunuculukta oldukça deneyimlidir. Number One TV ve TV8 de sunuculuk yapmıştır. Rüya Coriç ilk oyunculuk deneyimini ise Kanal 7’nin Emanet dizisinde yaşayacaktır. Daha önce manken olarak bir çok kez podyumda olan Rüya Coriç şimdi de başrol oyuncusu olarak televizyon ekranlarında yer alacaktır. Emanet dizisi günlük dizi olacağı için de Rüya Coriç ayrıca çok heyecanlı.

  #Freeform bestellt Everything’s Trash

Rüya Coriç Kaç Yaşında?

Rüya Coriç 24 yıllık hayatına bir çok proje sığdırmıştır.  1996 da doğan Rüya Coriç 2020 yılı itibari ile 24 yaşının içindedir.

Rüya Coriç’in Sevgilisi Kim?

Rüya Coriç’in şuanda bilinen bir sevgilisi yoktur.

Rüya Coriç  Emanet Dizisine Uygun mu?

Rüya Coriç sosyal medyayı kullanmayı çok seven bir oyuncudur; ancak sosyal medyada bir çok açık seçik pozu olduğu için Kanal 7 gibi dini yönelimi olan bir kanala nasıl seçildiğini konusunda şüphelerim var. Emanet dizisinde Rüya Coriç’in kapanması bile gerekebilir bu da oldukça tezat bir durum ortaya çıkaracaktır.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"