Sozialen Medien

#Sahura Özel Yumurtalı Tarifler #SosyalMedya #Tv #BB

Sahura Özel Yumurtalı Tarifler

Ramazanın en heyecanlı yanlarından biri de iftardan sonra sahura kadar sofraya ne hazırlayacağını düşünmektir ? Sizler için sahur sofralarına renk katacak ve sizi hem düşünmekten kurtaracak hemde pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz yumurta tariflerini derledik. ”Sahura ne hazırlasam” diye düşünenlerin yardımına koşacak 7 pratik ve lezzetli yumurtalı tariflerimiz ile tanıştıralım. Size yumurta ile yapılan ve bu sayede uzun süre tok tutma özelliğine sahip birbirinden nefis sahur tarifleri hazırladık.

Sahura Özel Yumurtalı Tarifler

sizleri sahura ne hazırlasam da gün içerisinde acıkmasak derdinden kurtaracak tavsiyelerimiz var. Sizler için sahurda midelere bayram ettirecek, gün boyu tok tutacak, aynı zamanda pratik olan yumurtalı tariflerimizi derledik.

Çıtır Yumurta

Haşlanmış yumurtayı bambaşka bir lezzete kavuşturan çıtır yumurta tarifini denemeyen pişman… Kahvaltı için hem kolay hem lezzetli bir tarif çıtır yumurta nasıl yapılır?

Kahvaltılık Çıtır Yumurta Tarifi

Çakallı Menemeni

Çakallı Menemeni Nasıl Yapılır?

Kahvaltılık Yumurta

Yumurta güzel bir kahvaltının olmazsa olmazlarındandır. Sabah mis kokusuyla sizi uyandıracak efsane bir lezzet ile tanıştıralım; Kahvaltılık Yumurta… 

Kahvaltılık Yumurta Tarifi

Bulut Yumurta

Çocuklarınız bu yumurtayı çok sevecek. Sadece Çocukların değil, yumurta tüketmekte zorlanan herkesin çok büyük keyifle yiyebileceği bir tarif bulut yumurta. Kahvaltı sofralarınızda yer açın çünkü mutfakta yeni bir yıldız doğuyor! İşte yumurtanın en havalı hali “bulut yumurta” (cloud eggs) tarifi.

Kahvaltılık: Bulut Yumurta Tarifi

Yumurta Kekleri

“Ben yumurtayı ağzıma bile sürmem” diyenlere lezzetli bir yumurta kek tarifi…  Kahvaltılık Yumurta Kekleri tarifini çok seveceksiniz. İçerisinde ki bol malzemesi ile herkese hitap edebilecek vitamin ve lezzet deposu yumurta kek.

Kahvaltılık Yumurta Kekleri Tarifi

Yumurtalı Ekmek

Kahvaltılık Enfes Lezzet “Yumurtalı Ekmek” Tarifi

Pastırmalı Yumurta

Eğer sahurda yumurtanın doyuruculuğundan faydalanmayı sevenlerdenseniz ama her gün de haşlanmış yumurta yemek olmaz diye düşünüyorsanız muffin kalıplarını kullanarak evdeki herkesin seveceği lezzetli bir pastırmalı yumurta tarifimiz var… Muffin kalıbında pastırmalı yumurta nasıl yapılır?

Muffin Kabında Pastırmalı Yumurta

İftar Topu Geleneği Nedir? Nasıl Başladı?

Ramazan 1.Gün Menüsü

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!