Sozialen Medien

Şampiyon Elisa Kimdir, Amacı Ne Diziye Neden Geldi? (Gizem Karaca)

Şampiyon Elisa Kimdir, Amacı Ne Diziye Neden Geldi? (Gizem Karaca)… Şampiyon dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Şampiyon dizisine katılan oyuncu uzun zamandıkırıkr ekranda olmayan ve özlediğimiz bir güzellik. Şampiyon dizisi yeni oyuncusu Gizem Karaca oldu. Gizem Karaca uzun zamandır ekranlardan uzak duruyor. Gizem Karaca kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Şampiyon dizisinde rol alan Elisa kimdir? Elisa karakteri bilgileri konumuzda. Şampiyon dizisi yapımcılığını BSK Yapım üstlenirken yönetmenliğini Ketche ve Müge Uğurlar yazıyor. Şampiyon dizisi kadrosunda Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar ve Erkan Avcı gibi isimler yer alıyor. Gizem Karaca Şampiyon dizisine katıldı ve rolü de belli oldu. Şampiyon dizisine katılan Gizem Karaca Elisa karakterini canlandırıyor.Şampiyon Elisa Kimdir

Gizem Karaca Kimdir?

Gizem Karaca 1992 yılında İstanbul’da doğdu. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı. Uğurkan Erez’in ajansına bağlı olarak çalışıyordu. Ajans onun güzellik yarışmasını katılmasını istedi ve bu yüzden üniversiteyi dondurdu. Gizem Karaca ilk kez Muhteşem Yüzyıl dizisinde figüran olarak yer aldı. 2011 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. Oldu. 2012 yılında yayınlanan Eve Düşen Yıldırım dizisinde rol aldı. Sonrasında Emir’in Yolu adlı dizisinde başrol oynadı. New York’ta New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Benim Hala Umudum Var dizisinde başrol oynadı.

Gizem Karaca iyi derece İngilizce biliyor. Gizem Karaca’nın hobileri resim yapmak, fotoğraf çekmek, ata binmek, dans etmek, tenis oynamak, yüzmek.Gizem Karaca 2014 yılında Güzel Köylü dizisinde Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile başrolde oynadı. Gizem Karaca bir çok dizi filmde rol aldı. Güzelliği ve oyunculuk tecrübesi ile de her zaman aranan ve beğenilen biri oldu.

Gizem Karaca’nın Rol Aldığı Dizi Filmler

Muhteşem Yüzyıl 2011
Eve Düşen Yıldırım
Adını Feriha Koydum 3. Sezon Emirin Yolu
Benim Hala Umudum Var
Güzel Köylü
Seni Seviyorum Adamım
İstanbul Sokaklar
Küçük Ortak
Eve Düşen Yıldırım 2. Sezon
İçimdeki Fırtına
Ay Lav Yu Tuu
Kara Sevda
Organik Aşk
Sosyetik Gelin
İnsanlık Suçu
Hürkuş: Göklerdeki Kahraman
Bizim Semtin Çocukları dizi filmlerinde rol aldı.

Şampiyon Dizisi Elisa Karakteri Kimler? Şampiyon dizisinde Gizem Karaca Elisa karakterini canlandırıyor. Elisa nasıl bir karakter? Elisa Şampiyon dizisinde iyi mi kötü mü karakter olacak? Gizem Karaca’nın Şampiyon dizisine katılması sizce doğru bir karar mı? Şampiyon dizisinin reytingleri Gizem Karaca sayesinde daha da artar mı? Yoksa reytingleri düşürür mü? Şampiyon dizisinde Elisa karakterini canlandıran Gizem Karaca oyunculuğu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şampiyon dizisi yeni bölümü pazar akşamı saat 20:00 da TRT1 de yayınlanacak. Şampiyon dizisini izliyor musunuz? Şampiyon dizisine Gizem Karaca’nın katılmasıyla reyting durumlarını nasıl etkileyecek? İlerleyen bölümlerde reytinglerine bakarak yorum yapabiliriz. 

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!