Technologie

Samsung Galaxy Fold 2’den iyiye yorulması gereken kötü haberSamsung Galaxy Fold 2

Galaxy S20 ailesiyle gelecek Samsung Galaxy Fold 2 için başlıkta da belirttiğimiz gibi iyiye yorulması gereken kötü bir haber ortaya çıktı.

Galaxy S20 ve katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2, resmileştiği üzere 11 Şubat 2020 tarihinde lanse ediliyor. Hep söylediğimiz gibi burada en çok merak uyandıran model Galaxy Fold 2 oluyor. Cihaz yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda geliyor ve ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanıyor. Bu sayede premium bir deneyim sunacak Galaxy Fold 2, sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göreyse gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Bu elbette kötü bir haber. Çünkü biliyorsunuz pazarda hali hazırda Snapdragon 855 Plus ve 2020’nin amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 865 bulunuyor. Ancak bu kötü durumu gerçekten iyiye yormak gerekiyor. Çünkü Samsung, yeni modelinde eski işlemci kullanarak fiyatı aşağıya çekecek deniyor. Bu sayede de yeni katlanabilir modelin daha önce sızdığı üzere 850 dolar gibi iddialı bir rakamla satışa çıkabileceği aktarılıyor. 850 dolarlık fiyat ile Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir tarafta adeta “bütçe dostu” sınıfına yerleşiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 dikkat çekecek

Bunun arkasında da özellikle bu fiyat yer alıyor. Bu arada Snapdragon 855’in halen oldukça yeterli performansa sahip olduğunu belirtelim. 2019’da onlarca farklı cihazda kullanılan işlemci, halen birçok güncel oyunda dahil fazlasıyla iyi bir performans sunabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Wear OS’lu yeni akıllı saat modeli

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!