Technologie

Samsung Galaxy S11 serisinden sevindiren “video pro” detayıSamsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında bu sefer video tarafına yönelik kullanıcıları sevindiren bir haber geldi. Bu detay önemli bir eksiğin kalkacağını gösteriyor.


Samsung Galaxy S11, Galaxy S11e ve Galaxy S11 Plus modelleri merakla bekleniyor. Amiral gemisi cihazlar biliyorsunuz özellikle kamera konusunda çok iddialı geliyor. 108 megapiksel Samsung imzalı bir ana kameraya ve 5x optik zoom yeteneğine sahip olacak telefonların, dijital olarak 100x zoom yapabileceği aktarılıyor. Ayrıca telefonların 8K çözünürlükte saniyede 30 kare video çekebileceği de belirtiliyor. Yani kamera konusunda üst seviye özelliklerle gelen telefonların, kamera arayüzünde bir “Video Pro” modu da yer alacak gibi görünüyor. Resmi kodlarda ortaya çıkan bu detay, sıkı Samsung fanları tarafından “sonunda” şeklinde yorumlar alıyor. Kişileri fazlasıyla sevindiren bu mod, video çekimi konusunda kişilere detaylı manuel ayarlar sunacak gibi duruyor. 8K çözünürlükte 30 fps video çekebilecek kadar ileriye giden cihazlar için bu mod olmazsa olmaz gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 ailesi ne zaman tanıtılacak?

Daha önce de paylaştığımız üzere eğer sağlam kaynak Ice Universe haklıysa telefonlar tam olarak 18 Şubat 2020 tarihinde ABD’de lanse edilecek. Bu arada telefonlar yalnız gelmeyecek. Ailenin yanında Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefonun da tanıtılacağı tahmin ediliyor. Bu model Galaxy Fold’dan farklı olarak dikey katlanabilir yapıyı benimseyecek.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!